Болить, тріщить, розривається, розколюється... Це неповний перелік колоритних слів, які винахідливі люди вигадали для визначення головного болю! І не дивно, адже головний біль хоча б раз у житті відчувала кожна третя людина на землі. Головний біль (або цефалгія) є симптомом багатьох захворювань; він може бути різноманітним і локалізуватися в різних зонах голови в залежності від чинників, які його спричинили. Найбільш відомий різновид головного болю - головний біль напруження (ГБН). Його причиною можуть бути як фізичне, так і емоційне напруження, перевтомлення. Вчені відзначають, що на ГБН частіше страждають жінки. Гель при головному болю знімає головний біль, позбавляє від депресії і нервового напруження, підтримує емоційну рівновагу, стимулює інтелектуальну активність. Натуральні ефірні олії розмарину і лаванди, діючи на нюхові рецептори, позитивно впливають на стан нервової системи, зміцнюючи психологічне і фізичне здоров’я, а ефірні олії гвоздики і лимону - тонізують та покращують мікроциркуляцію крові. Засіб легко втирається у шкіру скронь (висків) і не залишає жирних плям. Він починає діяти одразу після нанесення. Екстракт бодяги сприяє активізації поверхневого кровопостачання й ослабленню місцевого болю. Ромашка належить до найдавніших і найбільш популярних лікарських рослин. Як засіб, що мав заспокоювати біль і судоми, її радив Гіппократ. Екстракт ромашки лікарської насичений різноманітними вітамінами і мікроелементами, тому він володіє тонізуючою і деякою знеболювальною діями; усуває наслідки стресових реакцій і безсоння. Основні діючі компоненти екстракту м'яти - ментол і азулен - забезпечують різноманітний спектр лікувальних ефектів. Допомагає заспокоїти головний біль, спричинений гіпоксією і перевтомою. Ментол має здатність діяти заспокійливо при неврозах, безсонні, підвищеній збудливості. Олія лаванди зменшує збудливість центральної нервової системи, сприяє нормалізації функцій вегетативної нервової системи, діє як фітовегеторегулятор і спазмолітик. Знеболювальну дію масло проявляє при мігренях, спазмах судин головного мозку, головному болі. Не випадково лаванду називають «ароматом релаксації». Її застосування дозволяє усунути збудливість і безсоння, а також — плаксивість та істеричні реакції. Батьківщиною розмарину є Середземномор’я. Сама рослина здавна асоціювалася з богинею любові Венерою, яка народилася з морської піни; назва "розмарин" буквальна так і перекладається - "морська роса". Олія розмарину є чудовим розумовим і фізичним стимулятором; вважається ефективним стимулюючим засобом для нервів і мозку. Олія гвоздики має спазмолітину, знеболюючу, зміцнюючу та стимулюючу властивості. Олія стимулює розумову активність, концентрацію та увагу, допомагає відновитися після тривалої розумової праці. Властивості гелю: - позбавляє від головного болю; - допомагає при мігренях; - позбавляє від нервового перенапруження і депресії.
Ви ще вживаєте таблетки? Спробуйте Гель при головному болю і переконайтеся в його ефективності!
Спосіб застосування: тонким шаром нанесіть гель на скроні (виски) і втирайте протягом хвилини. Застосовується в разі потреби, але не частіше, ніж 2-3 рази на добу. Після застосування гелю ретельно вимийте руки. Необхідно уникати потрапляння гелю на відкриті рани, очі та інші слизові оболонки.
Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів. При появі алергічних реакцій припинити застосування і проконсультуватися з лікарем.
Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі від +5 до +20° С. Термін придатності: 24 місяці від дати виготовлення.
Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров'я України
ТУ У 05.0-30192477-002-2002
|