Масло чорного кмину


Препарати 100 мл
Вартість 150 грн.
Гарантія 12мес.
Детальніше

Про дивовижні лікувальні властивості масла чорного кмину згадували в своїх медичних трактатах знаменитий Гіппократ і давньогрецький фармаколог Діоскорид. Жителі Давнього Єгипту застосовували масло чорного кмину в якості натурального косметичного засобу і в складі протиотрути при укусах змій, а також вживали в їжу цей рослинний продукт для поліпшення травлення, для позбавлення від глистів, для поліпшення роботи печінки, легенів і нирок. Також цей природний продукт прославляв Авіценна у своїх наукових працях. Він стверджував, що чорний кмин допомагає людині не тільки боротися з хворобами, а й сприяє підвищенню «життєвої сили», подолання втоми і перевтоми. Масло чорного кмину дуже популярно в аюрведою та інших східних практиках, воно використовується в якості фармакологічного сировини в багатьох європейських країнах.

бактерицидна і противірусна формула

Склад: масло насіння чорного кмину

 дії:

сприяють поліпшенню роботи серцево-судинної, нервової та травної систем

надає відчутну користь в профілактиці і лікуванні атеросклерозу, артеріальної гіпертонії, ішемічної хвороби серця, вегето-судинної дистонії, запальних захворювань серця і судин, порушень мозкового кровообігу, варикозного розширення вен, тромбофлебіту, тромбозів.

відновлює нормальний гормональний баланс і нормалізує ліпідний обмін

 сприяє активній регенерації пошкоджених ділянок шкіри і слизових оболонок

сприяє стабілізації рівня глюкози в крові

ефективно для усунення патогенної мікрофлори і гельмінтозів

Cпособ застосування:

по 1 чайній ложці 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди або додавати в готові страви

Масло чорного кмину ТМ Грін-Віза - це якісне натуральне масло, в складі якого максимальна кількість корисних вітамінів, мінералів та біологічно активних речовин. Його отримують шляхом холодного пресування насіння, що містять в своєму складі до 36% цього цінного рослинного жиру.

У складі масла чорного кмину присутні корисні для організму людини ненасичені жирні кислоти, фосфоліпіди, амінокислоти (в т.ч. незамінні), каротиноїди (попередники вітаміну А), вітаміни Е, D, С, вітаміни групи B, макро- і мікроелементи, фітостероли , флавоноїди, дубильні речовини, полісахариди і моносахариди, алкалоїди, ензими, сапоніни, ефірні олії.

Омега-6 і Омега-9 жирні кислоти сприяють поліпшенню роботи серцево-судинної (профілактика, нервової і травної систем, відновленню нормального гормонального балансу і нормалізації ліпідного обміну, перешкоджають розвитку запальних процесів, а також благотворно впливають на шкіру, грають важливу роль в зміцненні імунітету і очищенні організму людини від усіляких шкідливих речовин. Вітамін Е, бере активну участь у формуванні імунітету, відновлює водний баланс шкірного покриву, покращує роботу серця і судин. Крім того, цей потужний природний антиоксидант сприяє підвищенню фізичної сили і витривалості, грає найважливішу роль у функціонуванні репродуктивної системи людини.

Потужна Ранозаживляющая здатність масла чорного кмину обумовлена ​​каротиноидами (перетворюються під впливом ферментів в організмі людини в антиоксидант-вітамін А). Синтезується з каротиноїдів вітамін А сприяє активній регенерації пошкоджених ділянок шкіри і слизових оболонок, сприяє стабілізації рівня глюкози в крові, забезпечує природне вироблення статевих гормонів.

Фітостероли, високим вмістом яких відрізняється масло чорного кмину, необхідні організму людини для природного вироблення гормонів, провітаміну D і жовчних кислот. Надають імуностимулюючу, протизапальну і бактерицидну дію, а також сприяють зменшенню вмісту в крові цукру і холестерину, фітостероли часто використовують в якості складових компонентів різних лікарських препаратів, призначених для профілактики і лікування серцево-судинних, ендокринних, захворювань, захворювань передміхурової залози.

Дослідження, проведені в 1992 році індійськими вченими довели, що масло чорного кмину є ефективним засобом боротьби з різними видами патогенних мікроорганізмів і паразітов.В ході цих досліджень було виявлено, що за бактерицидної дії масло чорного кмину перевершує деякі види синтетичних антибактеріальних препаратів. При цьому масло діє не порушуючи баланс корисної кишкової мікрофлори і не викликаючи дисбактеріозу.

При регулярному вживанні масло чорного кмину благотворно впливає на серце і судини, надає відчутну користь в профілактиці і лікуванні атеросклерозу, артеріальної гіпертонії, ішемічної хвороби серця, вегето-судинної дистонії, запальних захворювань серця і судин, порушень мозкового кровообігу, варикозного розширення вен, тромбофлебіту, тромбозів.

До складу масла чорного кмину входять речовини, що регулюють рівень цукру в крові і беруть участь в природному синтезі інсуліну,