Фітовитяжка «Уросептин»


Препарати 35 мл
Вартість 175 грн.
Гарантія 12мес.
Детальніше

Фітовитяжка «Уросептин»

Засіб з лікарських рослин «Уросептин» має протизапальну,антибактеріальну,розсмоктувальну,анальгезуючу,противірусну, антимікробну та антихламідійну дію.

Склад, г/100 мл (см3): стовпчики з приймочками кукурудзи(кукурудзяні рильця)– 0,5 г, плоди ялівцю – 0,5 г, трава споришу – 0,5 г, листя брусниці – 0,5 г, листя мучниці – 0,5 г, бруньки берези – 0,5 г, квітки нагідок (календули) – 0,5 г, пагони (гілки) і листя омели білої – 0,5 г, трава звіробою – 0,5 г, трава чебрецю – 0,5 г, плоди барбарису – 0,5 г, спирт етиловий ректифікований, вода підготована.

Рекомендації до застосування

– Гострий і хронічний уретрит

– Гострий і хронічний цистит

– Запальні процеси сечостатевої системи

– Хламідіоз та інші інфекційні і вірусні захворювання

– Комплексне лікування сечокам’яної хвороби.

– Комплексне лікування простатитів, уретритів

– Комплексне лікування аденоми передміхурової залози

– Конкременти сечового міхура

– Комплексне лікування нетримання сечі у дорослих і дітей.

( лікування статевих пар повинно буди одночасним)

Дозування та спосіб вживання:

Вживати: разова доза по 5 – 15 крапель, розвівши в 30 мл води кімнатної температури   2-3 рази на добу за 10-30 хв. до їжі або через 30-60 хв. після їжі. Дітям за призначенням лікаря рекомендована доза-(від 6 до 12 років по п’ять крапель). Лікар може коригувати термін вживання,дозу та частоту прийому. Термін лікування залежить від форми та стадії захворювання.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів продукту; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання зберігати в оригінальній упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.При зберіганні допускається наявність осаду. Утворення осаду не є псуванням засобу. Перед вживанням збовтувати.

Строк придатності: 12 місяці з дати виготовлення

Номер партії (серії) та строк придатності: дивись на етикетці.

Форма випуску: рідина у темних скляних флаконах ємністю 35 мл.