Фітовитяжка «Псореатин»


Препарати 35 мл
Вартість 175 грн.
Гарантія 12мес.
Детальніше

Фітовитяжка «Псореатин»

Засіб з лікарських рослин «Псореатин» має протизапальну, антитоксичну і дезінфікуючу дію. Нормалізує обмін речовин в організмі. Призупиняє,а з часом (при більш тривалому застосуванні) забезпечує повне зникнення білих лусок та червоних бляшок при захворюванні на лускатий лишай(псоріаз);відновлює колір шкіри при захворюванні на вітіліго.

Склад, г/100 мл (см3): трава низки трироздільної(череди) – 0,5 г, пагони (гілки) з листям омели білої – 0,5 г, трава золототисячника молого (центурії) – 0,5 г, трава парила (реп’яшка) – 0,5 г, плоди шипшини – 0,5 г, трава звіробою – 0,5 г, квітки нагідок (календули) – 0,5 г, трава ряски малої – 0,5 г, трава ранника (норичника) – 0,5 г, трава бедринцю ломикаменевого – 0,5 г, трава короставника польового (скабіози польової) – 0,5 г, спирт етиловий

ректифікований, вода підготована.

Рекомендації до застосування

– Псоріаз

– Вітіліго

– Себорея.

Дозування та спосіб вживання:

Вживати: разова доза по 5 – 15 крапель, розвівши в 30 мл води кімнатної температури   2-3 рази на добу за 10-30 хв. до їжі або через 30-60 хв. після їжі. Дітям за призначенням лікаря(від 6 до 12 років по п’ять крапель). Лікар може коригувати термін вживання,дозу та частоту прийому.

Термін лікування залежить від форми та стадії захворювання.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів продукту; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.При зберіганні допускається наявність осаду. Утворення осаду не є псуванням засобу. Перед вживанням збовтувати.

Строк придатності: 12 місяці з дати виготовлення

Номер партії (серії) та строк придатності: дивись на етикетці.

Форма випуску: рідина у темних скляних флаконах ємністю 35 мл.