Фітовитяжка «Ендокринолік»


Препарати 35 мл
Вартість 175 грн.
Гарантія 12мес.
Детальніше

Фітовитяжка «Ендокринолік»

Засіб з лікарських рослин «Ендокринолік» має протизапальну дію, налагоджує порушений вуглеводневий обмін речовин в організмі людини. Налагоджує функцію печінки та стимулює роботу підшлункової залози для достатнього продукування інсуліну, що призводить до нормалізації рівня цукру в крові. Нормалізує діяльність органів травлення(сприяє зменшенню підвищеного апетиту та відчуття спрагою,що сприяє зниженню ваги)

Склад, г/100 мл (см3): трава козлятника лікарського (галеги) – 0,5 г, корені цикорію –0,5 г, корені кульбаби лікарської – 0,5 г, квіти цмину піскового (бесмертника) – 0,5 г, трава золототисячника малого (центурії) – 0,5 г, плоди барбарису – 0,5 г, пагони чорниці – 0,5 г, листя стевії – 0,5 г, трава солянки холмової – 0,5 г, трава люцерни посівної – 0,5 г, трава талабану польового ( ярутки польової) – 0,5 г, спирт етиловий ректифікований, вода підготована.

Рекомендації до застосування

-Порушення вуглеводневого обміну речовин

-Не інсулінозалежна форма цукрового діабету

-Інсулінозалежна форма цукрового діабету, як допоміжний засіб

-Порушення функції гепато-біліарної системи

-Порушення судинної системи на фоні підвищеного рівня цукру в крові

-Порушення гормональної системи (надмірний ріст волосся або ж навпаки

випадіння волосся у жінок)

-Комплексне лікування при ожирінні (зайва вага і надмірний апетит), пародонтозі, порушенні зору

-Надмірна пітливість

Дозування та спосіб вживання:

Вживати: разова доза по 5 – 15 крапель, розвівши в 30 мл води кімнатної температури   2-3 рази на добу за 10-30 хв. до їжі або через 30-60 хв. після їжі. Дітям за призначенням лікаря рекомендована доза-(від 3 до 5 років по три краплі,від 5 до 7 років по чотири краплі,від 7 до 12 років по п’ять крапель). Лікар може коригувати термін вживання,дозу та частоту прийому. Термін лікування залежить від форми та стадії захворювання.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів продукту; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.При зберіганні допускається наявність осаду. Утворення осаду не є псуванням засобу. Перед вживанням збовтувати.

Строк придатності: 12 місяці з дати виготовлення

Номер партії (серії) та строк придатності: дивись на етикетці.

Форма випуску: рідина у темних скляних флаконах ємністю 35 мл.