Фітовитяжка «Боліголофіт»


Препарати 35 мл
Вартість 180 грн.
Гарантія 12мес.
Детальніше

Фітовитяжка «Боліголофіт»

Засіб з лікарських рослин «Боліголофіт» має імуностимулюючу, антитоксичну та протипухлинну дію,гальмує розвиток і поділ нетипових клітин. Для детоксикації організму при новоутвореннях, для загального зміцнення організму, сприяє нормалізації обміну речовин при пухлинах різного походження та локалізації.

Склад, г/100 мл (см3): 47. Фітовитяжка «Боліголофіт»: –трава белоголівника-0,5 г, корені лопуха – 0,5 г, кореневища і корені півонії(марьин корінь) – 0,5 г, квіти бузини чорної – 0,5 г, кора калини – 0,5 г, трава амаранту – 0,5 г, спирт етиловий ректифікований, вода підготована.

Рекомендації до застосування

– Лікування пухлин різного походження та локалізації.

– Доброякісні і злоякісні новоутворення

– Ущільнення в різних тканинах усього організму

– Кісти різної локалізації (разом з Кістолітином)

– Комплексне лікування мастопатії, аденоми простати, вузлової форми зоба, лімфогранульоматозу, фіброміоми,міоми матки.

Дозування та спосіб вживання:

Вживати: разова доза по 5 – 15 крапель, розвівши в 30 мл води кімнатної температури   2-3 рази на добу за 10-30 хв. до їжі або через 30-60 хв. після їжі. Лікар може коригувати термін вживання,дозу та частоту прийому. Термін лікування залежить від форми та стадії захворювання.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів продукту; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.При зберіганні допускається наявність осаду. Утворення осаду не є псуванням засобу. Перед вживанням збовтувати.

Строк придатності: 12 місяці з дати виготовлення

Номер партії (серії) та строк придатності: дивись на етикетці.

Форма випуску: рідина у темних скляних флаконах ємністю 35 мл.