Анкарцин®-свічки


Препарати 10 шт.
Тимчасово відсутній
Гарантія 12мес.
Детальніше

Оздоровлення організму на клітинному рівні. Для ректального і вагінального використання, ефективно доповнює існуючі терапевтичні схеми прийому.

 «Анкарцин ®-свічки» - це: нова форма випуску, яка ефективно доповнює існуючі терапевтичні схеми прийому; засіб, який посилює дію комплексних програм оздоровлення всього організму, а також ті, які функціонально спрямовані на органи малого тазу і пов’язані з ними проблеми; ректальний і вагінальний спосіб введення в ряді випадків має переваги перед прийомом всередину (пероральному) і істотно його доповнює.

Дія фітозасобу: адаптоген – підвищує захисні сили організму; антиоксидант – захищає клітини від руйнування; імуномодулятор – відновлює показники імунної системи до нормальних значень; сприяє нормалізації серцево-судинної, ендокринної, нервової, травної, сечовидільної систем, опорно -рухового апарату, психіки. Рекомендації щодо застосування: Ректально: для оздоровлення всього організму; для оздоровлення кишечника при запальних, виразково-ерозійних процесах: при ентероколітах, аутоімунних захворюваннях (хвороба Крона, неспецифічний виразковий коліт, ін.), при парапроктиті, геморої, тріщинах анусу, при поліпозі кишечника, для профілактики процесів рубцювання, спайкових процесів і відновлення порушених тканин; для профілактики злоякісних перероджень в кишечнику.

Чоловікам: при простатиті, аденомі простати, для профілактики онкоперероджень в простаті.

Жінкам: при запаленнях яєчників і придатків матки, при норницях яєчників (полікістоз), для профілактики злоякісних новоутворень в цих органах та процесів рубцювання.

Вагінально: дія місцева. При запальних, пухлинних, атрофічних процесах органів жіночої статевої сфери, в тому числі при лейкоплакії піхви, поліпозі та ерозії шийки матки, поліпозі і міомі матки, атрофічних процесах піхви. Для профілактики онкоперероджень в цих органах. До прийому засобу рекомендовано підходити індивідуально.

«Анкарцин®-свічки», 10 супп - це засіб, який посилює дію комплексних програм оздоровлення всього організму, а також ті з них, які функціонально спрямовані на органи малого тазу і пов'язані з ними проблеми. Дана форма застосування продукту в ряді випадків має переваги перед прийомом всередину (пероральному) і істотно його доповнює: Більш швидка дія - в кишечнику, діюча речовина потрапляє швидше в кровоносне русло, завдяки близькому розташуванню до слизової і широті покриття судинної сітки. Більш висока біодоступність - у зв'язку з відсутністю, при ректальному застосуванні, фільтруючих і трансформують факторів, які включаються при прийомі всередину, значно більша кількість діючої речовини потрапляє в кровоносне русло і, відповідно, до своєї кінцевої мети. Відсутність нудоти - при прийомі всередину (будь-то капсула або таблетка) у деяких людей виникають неприємні відчуття, в т.ч. блювотний рефлекс або нудота.

НЕ Є ЛІКАРСЬКИМ ЗАСОБОМ