Капілярин


Препарати 60 шт.
Вартість 480 грн.
Гарантія 12мес.
Детальніше

Мікроциркуляція без проблем! Натуральний рослинний продукт для профілактики та комплексного лікування серцево-судинних захворювань

Завдяки поєднанню компонентів «Капілярин»: значно покращує циркуляцію крові в капілярах; відновлює тканини після інфарктів, інсультів, травм, операцій; знижує артеріальний тиск при гіпертензії; знижує рівень холестерину; запобігає утворенню тромбів; відновлює захисні сили організму. Містить комплекс вітамінів і мінералів, які служать джерелом енергії для серцевого м'яза. Капілярин - капіллярозміцнюючий, антиатеросклеротична та антиоксидантна дія.

СКЛАД: Кверцетин, екстракти пилку квіткового (обніжжя), Діоскорея ніпонська, квіток глоду, плодів шипшини.

ВЛАСТИВОСТІ: «Капілярин» володіє вираженою капілярозміцнюючою і антиоксидантною дією. Сприяє підвищенню міцності та еластичності судин і капілярів, нормалізує проникність судинної стінки. «Капілярин» покращує і відновлює мікроциркуляцію, в слідстві чого тканини буквально «оживають». Підсилює кровообіг у судинах здійснюють харчування серця і головного мозку і активує процеси регенерації в серцевому м'язі, нервових закінченнях. Розширює периферичні судини. Перешкоджаючи виникненню атеросклеротичних змін, нормалізує обмінні процеси в стінках судин. Руйнує білково-ліпідний комплекс, завдяки чому нормалізуються порушені обмінні процеси в організмі. Нормалізує рівень холестерину в крові. «Капілярин» попереджає утворення тромбів. Знижує запальні явища, активує імунну систему людини. Підсилює дію вітаміну С і Se. Підсилює дію основних лікарських засобів за рахунок поліпшення транспорту складових препарату до кожної клітини.

ПОКАЗАННЯ: Рекомендується, як дієтична добавка в комплексному лікуванні і профілактиці атеросклерозу судин головного мозку, кардіосклерозі, атеросклерозі, гіпертонічній хворобі, ішемічній хворобі серця, порушеннях периферичного кровообігу. Для зменшення і зняття запальних процесів за рахунок поліпшення мікроциркуляції всіх органів і тканин. Загальна схема прийому: 1-2 табл. розжовувати за 15 хвилин до їжі 3 рази на день протягом 1 місяця з перервою на місяць. Застереження: гіпертонікам прийом важливо починати з малих доз, щоб уникнути різкого зниження тиску. Індивідуальна чутливість до компонентів. Вагітність і період лактації.

ФОРМА ВИПУСКУ: Таблетки по 0,5 г № 60

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ: Зберігати в сухому, прохолодному місці. Дата, до якої препарат можна використовувати і серія виготовлення вказані на упаковках.

НЕ Є ЛІКАРСЬКИМ ПРЕПАРАТОМ