Сорбокапс


Препарати 24 шт.
Під замовлення 190 грн.
Гарантія 12мес.
Детальніше

Нормалізує функції ШКТ: Має м'яку сорбируючу дію. Запобігаючи всмоктування в кров, виводить токсини, солі важких металів, радіонукліди, харчові та бактеріальні алергени, надлишок холестерину. Виводить надлишкову глюкозу. Покращує процес травлення, допомагає при переїданні. Допомагає при отруєнні, зупиняє діарею, не викликає запорів.

СОБОКАПС «Амріта» у формі таблеток простий і зручний в застосуванні. Природний сорбент для Вашої домашньої та дорожньої аптечки. Рекомендовано в комплексних програмах: для контролю ваги, антигельмінтних, профілактики цукрового діабету. Рекомендації до споживання: може бути рекомендована в якості джерела біологічно активних сполук які прияють детоксикації, адсорбції та виведенню з організму шлаків, зокрема солей важких металів. Має імуномоделюючі, загальнозміцнюючі та антиоксидантні властивості. Має позитивний вплив на серцево-судинну систему, печінку та нирки.

Дія фітозасобу: Ефективний сорбент. Фіксує і м'яко виводить з організму, запобігаючи всмоктуванню, токсини, солі важких металів, радіонукліди, алергени, алкоголь, канцерогени, надлишок холестерину, продукти розпаду жовчних кислот. Надає радикальну допомогу при отруєннях. Виконує роль внутрішнього регулятора. Полегшує стан при переїданні. Допомагає при запорах, діареї і супутніх проблемах ШКТ, знімаючи больові відчуття. Активізує зростання нормальної кишкової мікрофлори. Рекомендовано використовувати як сорбент в антигельмінтних програмах. Виводить надлишок глюкози в крові, допомагає уникнути надмірної потреби в інсуліні. Сприяє засвоєнню поживних речовин. Заповнює недостатнє споживання харчових волокон, захищаючи цим від порушень стільця. Стимулює скоротливу і евакуаторну функції жовчного міхура. Сприяє оздоровленню печінки.

Склад: яблучний пектин 27%, трутовик 25%, МКЦ 18%, хітозан 15%, калган 7%, лактоза 7%, стеарат кальцію 1%. Рекомендації щодо застосування: При отруєннях - з розрахунку 1 таблетка на 10-15 кг ваги, при необхідності повторити прийом через 2-3 години. При переїданні, для поліпшення травлення - з розрахунку 1 таблетка на 30 кг ваги. При інших порушеннях дорослим по 1-2 таблетки, 2-3 рази за 30 хвилин до їжі. Спосіб вживання: розжувати і запити стаканом води або розмішати дозу у склянці води. Профілактична доза для дорослих 3 таблетки на добу. Термін вживання: профілактичний курс 1 місяць. За необхідності курс можна повторювати двічі-тричі на рік.

Застереження при застосуванні та протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів продукту, вагітність і період лактації. Протипоказаний при гострих запаленнях, виразках, ерозіях шлунку, кишечника, при синдромі подразненого кишечника. Перед початком вживання слід порадитись з лікарем. Форма випуску: 24 таблетки по 500 мг у блістері.

Умови зберігання: при температурі від 0 ºС до 25 ºС, відносній вологості повітря не вище 75%.

Термін придатності: 24 місяці з дати виготовлення.

ТУ У 15.8-32304682-001-2006

НЕ Є ЛІКАРСЬКИМ ЗАСОБОМ. Дієтична добавка