Інутан


Препарати 60 шт.
Під замовлення 180 грн.
Гарантія 12мес.
Детальніше

Продукт розроблений кафедрою фармацевтичної хімії і фармакогнозії Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, рекомендований до застосування Міністерством охорони здоров'я України. Лікувально-профілактичний ефект продукту обумовлений дією комплексу біологічно активних інулін лопуха, кульбаби, цикорію та топінамбура; пектинів, харчових волокон, слизей (лопух, кульбаба, цикорій, топінамбур), а також горечей (цикорій, кульбаба, аїр), ефірних олій (аїр, м'ята), найважливіших вітамінів, макро-і мікроелементів, флавоноїдів (м'ята) і незамінних амінокислот (топінамбур). «Інутан» рекомендований при цукровому діабеті, захворюваннях підшлункової залози, порушеннях вуглеводного, ліпідного та водно-сольового обміну, дисбактеріозі.

Комплекс інулінів продукту: знижує підвищений рівень цукру в крові, не впливаючи на нормальну глікемію; регулює ліпідний обмін, що істотно знижує ризик виникнення багатьох ускладнень цукрового діабету, таких як атеросклероз, діабетична нейропатія; покращує засвоюваність цинку і міді, які також способстуют вують нормалізації рівня цукру в крові. «Інутан» знижує навантаження на інсулярного апарат, надає виборче детоксикуючу дію при профілактиці і комплексному лікуванні цукрового діабету I і II типів. Продукт регулює рівень гормонів і біологічно активних речовин, які є каталізаторами синтезу травних ферментів. В результаті нормалізується ферментна активність і кислотність шлункового соку, приходить в норму видільна функція травного тракту, поліпшується робота печінки, підшлункової залози і кишечника. Під дією активних речовин «Інутана» нейтралізуються і виводяться токсичні речовини, які утворюються в кишечнику при порушенні процесу травлення (аміак, сірководень). Комплекс інулін та інших полісахаридів «Інутана» сприяє активізації життєдіяльності біфідо-і лактобактерій, пригнічення патогенних мікроорганізмів. Завдяки цьому «Інутан» ефективний в комплексному лікуванні дисбактеріозу кишечника. Присутність у препараті горечей різної структури надає протипаразитарну і антигельмінтну дію. Захворювання підшлункової залози, шлунково-кишкового тракту, цукровий діабет обох типів. Нормалізує обмін речовин, знижує рівень цукру в крові. На основі комплексу рослинних інулін.

СКЛАД: Коріння лопуха, кульбаби, цикорію, бульби топінамбура, лист м'яти, кореневище лепехи. Корінь лопуха Перспективна сировина для отримання інуліну. Сприяє відновленню функції печінки і жовчного міхура. Стимулює імунну систему. Використовується при цукровому діабеті, хворобах нирок, виразкової хвороби шлунка, гастритах, ревматизмі, подагрі. Ефективно діє як кровоочисний та протипухлинну засіб, знижує вміст цукру в крові. Корінь кульбаби Здавна відомий як їжа, зміцнююча печінку. У науковій медицині корінь кульбаби використовують при захворюваннях печінки і жовчного міхура. У корейській і китайській народній медицині корінь кульбаби використовують як протизапальний засіб, при болях у шлунку, запаленні лімфатичних вузлів і молочних залоз. Корінь цикорія Один з найбільш використовуваних джерел інуліну. Ще стародавні єгиптяни вживали цикорій в їжу. Отримав широку популярність як «корисного» замінника кави. Використовується при лікуванні захворювань шлунка, кишечника, печінки. У народній медицині застосовується також при недокрів'ї, загальній слабкості, як кровоочисний при шкірних захворюваннях. Коренеплоди топінамбура Важливий дієтичний продукт для хворих на цукровий діабет, атеросклероз, ожиріння. Активні речовини топінамбура нормалізують обмін речовин, зміцнюють серцевий м'яз, знижують тонус судин при гіпертонії і цукровому діабеті, зменшують відкладення солей у суглобах, перешкоджають утворенню каменів у печінці, нирках, сечовому міхурі.

Показання до застосування: нормалізація вуглеводного, ліпідного та водно - сольового обміну; зниження рівня холестерину і тригліцеридів у крові; профілактика і комплексне лікування захворювань підшлункової залози (в т. ч. гострого і хронічного панкреатиту), цукрового діабету обох типів; нормалізація роботи печінки і шлунково - кишкового тракту, усунення дисбактеріозу; детоксикація організму; уповільнення процесів старіння.

Відновлення функцій підшлункової залози Позитивне дію "Інутана" на підшлункову залозу забезпечується наявністю комплексу інулін і їх похідних. Вони сприяють подщелачиванию внутрішнього середовища організму, т. до. нормальний обмін глюкози можливий тільки в слабощелочной середовищі.

Цукровий діабет. В основі лікування хворих на цукровий діабет лежить нормалізація обміну глюкози: усунення цукру в сечі та зниження рівня цукру в крові. Комплекс інулін, який міститься у препараті, знижує підвищений рівень цукру в крові, не впливаючи на нормальну глікемію. Регулює ліпідний обмін, що істотно знижує ризик виникнення багатьох ускладнень цукрового діабету, таких як атеросклероз, діабетична нейропатія, імпотенція, ретинопатія та т. д. Покращує засвоюваність організмом таких мінералів як цинк і мідь, які також сприяють зниженню рівня цукру в крові. "Інутан" знижує навантаження на інсулярного апарат, надає виборче детоксикуючу дію, що важливо для профілактики та комплексного лікування цукрового діабету обох типів. Також з інуліну, що входить до складу препарату, у травному тракті утворюється фруктоза - важливий протидіабетичний фактор, учасник біохімічного процесу, відомого в медицині як цикл Кребса.

Панкреатит (запалення підшлункової залози). При загостренні панкреатиту комплекс інуліну забезпечує придушення зайвої ферментної активності підшлункової залози, сприяють загасанню запального процесу і зникненню больового синдрому, тому препарат можна призначати навіть у періоди загострення захворювання, в т.ч., у найважчих випадках. Крім того, присутність в "Інутане" незамінних амінокислот (топінамбур) і іонів цинку сприяє відновленню функції підшлункової залози, а інулін і інші полісахариди рослин захищають клітини підшлункової залози від перенапруги і впливу зовнішніх і внутрішніх токсинів. Оскільки панкреатит провокує утворення величезної кількості токсинів і одночасно погіршує їх виведення з організму, вкрай необхідною стає додаткова детоксикація організму. Природні активні фітосорбент, що входять до складу "Інутана" (інулін, пектини, клітковина, слиз і ін.) Забезпечують комплексне очищення та детоксикацію організму. Крім того, під дією комплексу інулін активізуються ферменти, що виділяються підшлунковою залозою в просвіт дванадцятипалої кишки, а наявність мікро-та макроелементів (К, Са, Fe, Mg, Mn, Zn, Cu, P, J, Si та ін.) Сприяє додатковому синтезу ферментів і гормонів в травному тракті.

Нормалізація обміну речовин БАД "Інутан" регулює різні види обміну речовин, в тому числі вуглеводний і ліпідний, сприяючи зниженню рівня тригліцеридів і вільного холестерину. Продукт ефективний у регуляції водно-сольового обміну, в т.ч., при "відкладенні солей", жовчо - і сечі кам'яній хворобі, подагрі, виникаючої з віком. Що стосується очищення і детоксикації організму, то рослинні полісахариди БАД "Інутан", мають два різні механізми дії. Нерозчинні та набухають у воді - високомолекулярні інулін і пектини, клітковина - розбухають, утворюючи об'ємні структури в травному тракті, і прискорюють виведення "шлаків" через харчовий канал, нормалізуючи швидкість всмоктування в кишечнику. Розчинні у воді - низькомолекулярні інулін і пектини, фруктани, олігосахариди, слизу - частково всмоктуються в кров і очищують від токсинів організм на клітинному рівні, одне тимчасово поставляючи тканинам відсутні мінеральні компоненти, вітаміни та ін. речовини, необхідні для нормальної життєдіяльності клітин. У процесі детоксикації важливу роль відіграють також жовчогінну та сечогінну дію, властиву БАД "Інутан". Нормалізація функцій підшлункової залози, роботи печінки і загальна детоксикація організму опосередковано надають позитивний вплив на гормональну систему організму. У результаті відзначається позитивний вплив продукту на стан щіто видною залози, наднирників, статевих залоз. Як наслідок, улуч - щує зовнішній вигляд людини, сповільнюються процеси старіння.

Регуляція роботи печінки і жовчного міхура Інтутан є активним гепатопротектором. Сучасні дослідження підтвердили ефективність Інутана "для профілактики та комплексного лікування хронічних і гострих гепатитів різного походження, холангітів, ангіохоліти, холециститів та ін. Ефект досягається завдяки м'якому і в той же час вираженою жовчогінною дією препарату. Своєчасний і повний відтік жовчі в дванадцятипалу кишку забезпечується спазмолітичну впливом м'яти перцевої і лепехи. Комплексна дія компонентів суміші забезпечує виражений протизапальний ефект. Завдяки "Інутану" вдається в порівняно короткий термін (близько 3 тижнів) розчинити і вивести дрібні конкременти з жовчного міхура і нирок. Внаслідок зникають болі в правому підребер'ї, багато алергічні прояви, диском форт в області печінки і шлунка, печія та ін.

Поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту Інутан регулює рівень особливих гормонів, які виробляються дванадцятипалої кишкою і є каталізаторами синтезу всіх травних ферментів. В результаті нормалізується ферментна активність і кислотність шлункового соку, приходить в норму видільна функція травного тракту, поліпшується робота печінки, підшлункової залози і кишечника. Під дією активних речовин "Інутана" нейтралізуються і ви водяться токсичні речовини, що викликають агресивні стану центральної нервової системи, які утворюються в кишечнику при порушенні процесу травлення (аміак, сірководень і ін), Комплекс інулін та інших полісахаридів БАД "Інутан" сприяє активізації життєдіяльності біфідо - і лактобактерій, пригнічення патогенних мікроорганізмів. Завдяки цьому, "Інутан" ефективний в комплексному лікуванні дисбактеріозу кишечника. Присутність у препараті горечей різної структури сприяє нормалізації обміну речовин, надає протипаразитарний і антигельмінтну дію.

Серцево-судинна система Комплексна дія компонентів БАД "Інутан" призводить до поліпшення роботи серцево-судинної системи, нормалізації артеріального тиску при вегетосудинної дистонії будь-якого типу, зниження атеросклеротичних уражень. У механізмі дії провідна роль належить детоксикації організму і нормалізації обмінних процесів. Продукт є адаптогеном в широкому розумінні, відновлює нормальну реакцію організму на різні стресові ситуації.

Загальна схема прийому: дорослим і дітям старше 14 років - по 2 капс. 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди, запиваючи теплою водою. Після кожного місяця прийому робити семиденний перерву.

Застереження: індивідуальна непереносимість компонентів продукту.

НЕ Є ЛІКАРСЬКИМ ПРЕПАРАТОМ