Янтра Сонячна


Препарати 60 шт.
Вартість 180 грн.
Гарантія 12мес.
Детальніше

Натуральний рослинний продукт, який:

нормалізує вуглеводний обмін;

нормалізує функцію підшлункової залози, печінки.

ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА: «Сонячна Янтра» - назва лікарського збору рослин, які з давніх-давен застосовуються для нормалізації стану органів ендокринної системи. Його рецептура містить у своєму складі лікарські рослини, які, шляхом нормалізації вуглеводного, ліпідного та водно-сольового обміну, підвищують резервні можливості людського організму і розширюють межі його адаптації до дії факторів зовнішнього середовища. Склад: козлятник лікарський, бархат амурський, чистотіл, лимонник китайський, чебрець.

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ: З метою профілактики та в комплексному лікуванні хронічних панкреатитів, в тому числі з зовнішньосекреторної і внутрісекреторной недостатністю, дискінезій жовчовивідних шляхів, цукрового діабету другого типу.

ДІЯ ЗБОРУ: Нормалізація вуглеводного, ліпідного та водно-сольового обміну забезпечується благотворним впливом лікарського збору «Сонячна Янтра» на секреторну і моторну функцію органів травлення разом з жовчогінною, спазмолітичною, протизапальною, болезаспокійливу, сечогінну і послаблюючу діями. Основні діючі речовини козлятника лікарського - сапоніни, алкалоїд галегін і глікозид галактеолін нормалізують різноманітні порушення обміну, зокрема толерантність до глюкози, а оксамиту амурського - алкалоїди берберіна і пальматіна, кумарини та сапоніни мають тонізуючу, антисептичну, жарознижувальну та кровоспинну вплив. Азотовмісні з'єднання чистотілу в сукупності з флавоноїдами, органічними кислотами, ефірною олією і каротином мають виражені жовчогінні, спазмолітичні, протизапальні, болезаспокійливі, сечогінні і послаблюючі властивості. Органічні кислоти, флаваноіди, сапоніни, антрахінони, вітамін С і ефірна олія лимонника китайського з флаваноіднимі і тритерпенових сполуками трави чебрецю активізують секреторну і моторну функцію органів травлення, зменшують концентрацію цукру в крові при цукровому діабеті, підвищують розумову і фізичну працездатність.

Загальна схема прийому: по 1-2 капс. 2-3 рази на день за 30 хвилин до їжі, запиваючи склянкою води. Тривалість прийому - 1 місяць і залежить від рівня цукру в крові. Курс можна повторити після 7-денної перерви. Застереження: гіпертонія, вагітність, період лактації. Індивідуальна чутливість до компонентів продукту.

НЕ Є ЛІКАРСЬКИМ ПРЕПАРАТОМ