Фітосвічки «Чистоболин»


Препарати 10 шт.
Вартість 240 грн.
Гарантія 12мес.
Детальніше

Надійна профілактика та оздоровлення при поліпах , пухлинах кишечнику і матки.

Склад: екстракти болиголова, кореня лопуха.

Дія фітозасобу:
Болиголов – одне з провідних рослин в онкофітотерапіі. Болиголов є імуностимулятором, володіє сильною протипухлинною дією, а також болезаспокійливою, протисудомною та протизапальною. Достовірно встановлено позитивну дію болиголова при ряді пухлин (рак молочних залоз, простати, шлунка, печінки, легенів, матки та ін.) Також, його успішно застосовують при наступних доброякісних пухлинах: міома матки, ендометріоз, поліпи тіла і шийки матки, мастопатія, аденома передміхурової залози, поліпи сечового міхура, шлунка, кишечника, гортані та ін. Лопух, з давніх часів, вважається знезаражуючою лікарською рослиною, в його корінні міститься фітокомплекс, що володіє цитостатичними, антисептичними, антибактеріальними і кровоспинними властивостями. Він покращує кровопостачання слизової оболонки і мікроциркуляцію крові, усуває свербіж і роздратування.

Рекомендації щодо застосування:
• для профілактики запалень, доброякісних і злоякісних пухлин в малому тазу (ерозій, поліпів і пухлин кишечника, пухлин матки, передміхурової залози). Свічки «Чистоболин» мають знеболювальну, протинабрякову, розсмоктуючу дії, можуть використовуватися в комплексному лікуванні новоутворень.

Розширені показання до застосування: при небезпеці передпухлинних і пухлинних змін в ШКТ, молочних залозах і в будь-яких інших органах (при ректальному використанні).
Дозування та спосіб застосування: 1 свічка 1 раз на день (на ніч )курсами 10-15 днів. Спосіб застосування: ректально , вагінально. Перед застосуванням проконсультуватись з лікарем. До застосування фітозасобу рекомендується підходити індивідуально. З більш детальною інформацією можна ознайомитись в книгах «Фітопродукти» та «Рекомендації по комплексному застосуванню продукції Компанії «Амріта».

Поради щодо практичного застосування: при використанні ректально, діючі речовини через стінки кишечника відразу потрапляють в кров, діючи на весь організм. Цей продукт оптимально приймати 2 тижні, допустимо – 3, і робити перерву. Жінкам при необхідності можна одночасно використовувати свічки і ректально, і вагінально.

Застереження при застосуванні та протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту, вагітність і період лактації.

Форма випуску: 10 шт. фітосвічок по 2,5 г в блістерній упаковці.