ПЕРГА Бджолина


Препарати 100 гр.
Вартість 120 грн.
Гарантія 12мес.
Детальніше
Бджолина перга-  корисний продукт бджільництва, що володіє чудовими антимікробними властивостями, а також біологічною цінністю, що роблять бджоли в обмеженій кількості і який не можна штучно культивувати. Тому цей унікальний продукт дуже цінується людьми й також життєво необхідний бджолам. Бджолярі пергу називають бджолиним хлібом або хлебиной.
Перга, спосіб застосування якої дуже різноманітний перевершує по своїх властивостях бджолине обніжжя. Завдяки втримується в хлебине меду, вона містить майже в 2,5 рази більше вуглеводів (глюкоза й фруктоза), ліпідів менше на 1,5%, мінеральні речовини й білок присутні в меншій кількості, чим у бджолиному обніжжі (пилку). У перзі невеликий зміст вітаміну З, але набагато більше вітамінів А, Е, У и амінокислот. Бджолина перга так само дуже добре засвоюється організмом людини.
Лікувальні властивості бджолиної перги.
Бджолина перга є природним анабо-ликом. Застосовуючи пергу, в організмі наблю-дається збільшення змісту в крові еритроцитів і гемоглобіну, нормалізація кількості лейкоцитів. Перга в рази еф-фективнее, чим бджолине обніжжя й діє набагато швидше. Завдяки своїм властивостям і перевагою над іншими продуктами бджільництва можна відзначити, що вона превосходно відновлює мікрофлору шлунка, відмінно Зміцнює імунітет, ефективна при лікуванні чоловічої безплідності, потенції, аденоми простати, поліпшує мозковий кровообіг.
Також пергу використовують для зниження тиску й лікування захворювань серцево-судинного характеру, атеросклерозу, астми й бронхіту, бруньок і печінки. Вона допоможе й при порушенні обміну речовин, зниженні пам'яті й зору. За допомогою корисних властивостей перги можна Боротися з випаданням волось і дерматитами, а також вона зарекомендувала себе й у косметичних процедурах, таких як омолоджування шкіри.
Корисний бджолиний хліб для спортсменів, добре знімає фізичну перевтому й насичений корисними мінералами й вітамінами. Ще використовується Перга при вагітності, благотворно впливаючи на розвиток плода й здоров'я майбутньої мами, ефективна при сильних Токсикозах, запобігає викидням. А в післяпологовий період допомагає жінці відновити втрату крові й фізичні сили, поліпшує лактацію.