Гарцинія з Зеленим Чаєм екстракт №80


Препарати 80 шт.
Вартість 130 грн.
Гарантія 12мес.
Детальніше

Склад мг/табл.: екстракт гарцинії (Garcinia cambodgia)­ 150,0, екстракт зеленого чаю ­ 50,0. Наповнювачі: кальцію стеарат, МКЦ, лактоза, крохмаль, сорбіт.

Механізмами регуляції надмірної ваги може самостійно управляти будь­яка людина, навіть далека від медицини. У всьому світі практикується допомога цьому процесові шляхом збагачення раціону харчування дієтичними добавками. Схуднення за допомогою добавок, заснованих на рослинній сировині, має м'яку дію, полегшує і прискорює процес схуднення у декілька разів. В даному препараті поєднана дія таких складових, як екстракт гарцинії та екстракт зеленого чаю. Висока ефективність і безпека препарату обумовлена властивостями гідроксилимонної кислоти (ГЛК), яка міститься в екстракті гарцинії. Вона дозволяє запустити в організмі процеси, направлені на зниження надмірної ваги: блокує синтез жирів з вуглеводів їжі, перешкоджає утворенню надмірного холестерину, покращує обмін речовин і підвищує енергетичний баланс організму.

Ефект від дії зеленого чаю досягається за рахунок зв`язування певних жирових фракцій, розщеплювання ліпідних молекул (жирових відкладень), прискорення виведення жиру з організму, легкого сечогінного ефекту і регуляції загального обміну речовин. Препарат знижує відчуття голоду, бажання наповнити свій шлунок надлишком їжі, і в той же час надає організмові додаткової енергії, сили, очищує організм від шлаків та токсинів. Застосування екстракту зеленого чаю нормалізує порушену мікроциркуляцію крові, поліпшує еластичність судин, має вітамінну, гіпохолестеринемічну та антиатеросклеротичну дії, помітно підсилює дію інших біологічно активних речовин. Екстракт зеленого чаю ­ багате джерело антиоксидантів. Антиоксиданти стають на захист клітин організму від руйнування на всіх рівнях. В результаті зменшується відкладення атеросклеротичних бляшок у судинах, нормалізується обмін речовин і вироблення гормонів, зменшуються патологічні процеси в органах, поліпшується їхнє кровопостачання.

Завдяки вмісту кофеїну зелений чай підвищує працездатність, знімає втомленість і депресії, тонізує і бадьорить. Він збільшує інтенсивність обміну речовин, розщеплює вуглеводи і жири.

Вживати: дорослим та підліткам з 16 років по 1 таблетці 3 рази на день перед прийомом їжі.

Термін вживання: 1 місяць, 2­3 курси на рік.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність, період лактації.

Не є лікарським засобом.