Селен Активний №80


Препарати 80 шт.
Вартість 80 грн.
Гарантія 24мес.
Детальніше

Склад: 1 таблетка/капсула містить ­ 50 мкг селену.

Наповнювачі: лактоза, кальцію стеарат, сухе знежирене молоко, крохмаль.

Cелен ­ могутній антиоксидант. Він перешкоджає перекісному окисленню клітинних мембран, не допускаючи дегенеративних змін найважливіших біомолекул клітин (білків, ліпідів, нуклеїнових кислот), й сповільнює тим самим процеси старіння організму. Селен збільшує утворення й активність таких захисників імунної системи, як Т­лімфоцити, антитіла, макрофаги, інтерферон.

Основною відмінністю дійсного комплексу від інших селеновмістних препаратів є те, що “Селен Активний” містить органічно зв’язаний селен у складі автолізата дріжджів (селексен®) у строго дозованій концентрації. Даний автолізат позбавлений типових алергенних властивостей, властивих дріжджам.

Селен в органічній формі (селексен®), що входить до складу даного комплексу, цілком засвоюється організмом і абсолютно безпечний. Це радикально відрізняє “Селен Активний” від інших препаратів, що містять неорганічний селен, який, володіючи небажаною побічною дією, може нанести шкоду Вашому здоров’ю.

Недолік селену не тільки знижує імунітет і працездатність, але і приводить до розвитку серцево­судинних захворювань, нагромадженню важких металів і передчасному старінню, цукровому діабетові і хворобам суглобів, чоловічій безплідності і родовій слабості жінок. Селен перешкоджає розвиткові хвороб серця й артерій, а його дефіцит збільшує ризик розвитку коронарної хвороби серця на 70%.

Додаткове введеня Селену необхідне:

як допоміжний засіб для попередження виникнення онкології, а також під час і після проходження курсів хіміо і радіотерапії; при недугах серцевосудинної системи: ішемічних недугах серця, інфаркті міокарда, гіпертонічних недугах, аритмії, атеросклерозі для нормалізації обміну холестерину і поліпшення еластичності стінок судин; після інфаркту міокарда для прискорення відновлення роботи серцевих м’язів; при недугах суглобів; остеохондрозі, травмах, переломах кісток, після хірургічних втручань; для попередження нагромадження важких металів і звязаних з ним ушкоджень печінки; при холециститі і гепатиті для поліпшення роботи і нормалізації жовчеутворення; при недугах травного тракту: гастриті, коліті, панкреатиті; при бронхіальній астмі, алергії; при чоловічій безплідності, особливо при олігоспермії.

Рекомендовано, як допоміжний засіб:

  • при екологічно несприятливих умовах, особливо в випадках забруднення важкими металами, впливі радіації;
  • при станах перевтоми або крайньої утоми;
  • курцям для зниження шкідливого впливу тютюнового диму, смол і важких металів, що утримуються в них;
  • при гострих і хронічних захворюваннях, для підвищення імунних сил організму;
  • чоловікам для підвищення статевої активності.

Не рекомендується дітям до 12 років.

РЕКОМЕНДОВАНИЙ як загальнозміцнюючий засіб, джерело органічного селену.

РЕЖИМ ДОЗУВАННЯ: “Селен Активний” треба приймати дорослим і дітям після 12 років: для підтримки імунітету 1 таблетка/капсула на добу під час їжі (50 мкг селену);

для попередження виникнення онкології, при отруєнні важкими металами, запаленнях, вірусних інфекціях, ослабленні імунітету (герпес), серцевосудинних і алергійних недугах, а також недугах суглобів по 2 таблетки/капсули 2 рази на добу (200 мкг селену) під час прийому їжі;

доведена безпека вживання селену до 400 мкг на добу, але необхідність прийому такої дози повинен установити лікар.

Рекомендується приймати курсами по 40 таблеток/капсул 2 рази на рік.

Не є лікарським засобом.

УМОВИ ЗБЕРIГАННЯ: “Селен Активний” зберігати 2 роки з дня виготовлення при кімнатній температурі в захищеному від світла місці.