Марганець активний №40


Препарати 40 шт.
Тимчасово відсутній
Гарантія 24мес.
Детальніше

Склад: 1 таблетка містить: марганцю аспарагінат (марганцю активного ­ 3 мг), цинку аспарагінат (цинку ­ 0,33 мг), віт. С ­ 30 мг, віт. В1 0,6 мг, лактоза, сухе молоко, крохмаль, стеарат кальцію. Часом буває так, що в машині ламається малюсінький гвинтик, і вона не їде. Приблизно так само відбувається і з людиною, коли в її організмі не вистачає мінералів і мікроелементів.

До кінця XX століття застосування різних хімікатів у землеробстві привело до тотального дефіциту макро­ і мікроелементів у ґрунті і гіпомікроелементозам агропромислових культур. Гіпомікроелементоз ­це захворювання живого організму (гриба, рослини, тварини або людини), причиною якого є нестача одного, а частіше декількох мікроелементів, життєво важливих для організму. Одним з таких є Марганець. У людини марганець знаходиться у всіх органах і тканинах  всього до 12 мг (1,6*10­5%). Найбільш багаті марганцем трубчасті кістки і печінка (на 100 г свіжої речовини в трубчастих кістках марганцю міститься 0,3 мг, у печінці ­ 0,205­0,170 мг). Марганець активує багато ферментів: діпептидазу, аргіназу (зв’язування токсичного аміаку), карбоксилазу, каталазу, оксидазу, Фосфатазу (разом з магнієм). Встановлено зв’язок марганцю з вітаміном В1. Марганець благотворно впливає на розвиток і процеси репродукції, посилює ріст. Марганець, що всмоктався з їжею, надходить із кров’ю в печінку, де він відкладається. Особливо інтенсивно марганець накопичується в печінці в останні три місяці ембріонального життя. Завдяки цьому запасові немовля безболісно переносить нестачу марганцю під час годівлі його материнським молоком, бідним марганцем. Виведення марганцю відбувається, головним чином, через кишечник. Поряд з печінкою марганець накопичується в підшлунковій залозі. Марганець захищає стінки артерій, роблячи їх стійкими до утворення атеросклеротичних бляшок. Марганець життєво важливий для функції мозку, для утворення шкірного пігменту. Він входить до складу білків і ферментів та володіє вираженою антиоксидантною активністю.

Антитоксичні властивості

Найважливіше, що ми повинні знати про Марганець,­ це те, що він необхідний для правильного розвитку клітин, гарного засвоєння тіаміну (вітаміну B1), заліза і міді, також необхідних для кровотворення. Вивчаючи властивості вітамінів, зокрема вітаміну B1, ми вже зрозуміли, що без нього неможливо створення клітин, особливо нервових, що при нестачі цього вітаміну виникає поліневрит (наприклад бери­бери), запори. Але ще треба запам’ятати, що при нестачі марганцю вітамін B1 може перетворитися з нашого друга в найлютішого ворога і стати токсичним. Мало того , марганець допомагає нам пом’якшити токсичні властивості багатьох інших з’єднань. От чому в побуті при будь­яких шлунково­кишкових отруєннях після очищення кишечнику прийнято пити слабкий розчин марганцевокислого калію.

Дефіцит Марганцю в організмі При нестачі марганцю порушуються процеси окостеніння у всьому кістяку, трубчасті кістки товщають і коротшають, суглоби деформуються. Порушується репродуктивна функція яєчників і яєчок. Без оптимальних кількостей марганцю різко зростає ризик ревматоїдного артриту, остеопорозу, катаракти, розсіяного склерозу і судорог. У хворих діабетом вміст марганцю знижений удвічі, і цей дефіцит впливає на нездатність організму переробляти цукор.

Дія 
Марганець грає дуже важливу роль у роботі деяких ензимів, що контролюють рівень цукру в крові, бере участь у метаболізмі енергії і виробництві тироїдних гормонів. Крім цього, марганець підвищує активність наймогутнішого антиоксиданту в організмі людини ­супероксиду дисмутази. Так, деякі вчені заявляють, що він здат­ний позбавити Вас від розтягань зв’язок (хід думок тут такий: супероксид дисмутази виводить свої радикали з ушкодженої зони, що сприяє більш швидкому загоєнню тканин; з іншого боку, розтягання зв’язок проходить завдяки тій ролі, що грає марганець у функціонуванні синтетази глютаміну і життєво важливої ролі глютаміну в процесі загоєння тканин).
Марганець входить до складу ферменту супероксидисмутази, що виконує роль захисту мітохондріального апарату від окисного стресу. Як відомо, саме мітохондрії клітин забезпечують міокард усією необхідною енергією.
Другою не менш вагомою складовою БАД „Марганець Активний” є Цинк.
Цинк, беручи участь у більш ніж 80­ти обмінних процесах організму, являється необхідною речовиною для його розвитку, становлення генетичної спадковості, нервової системи, імунітету, ендокринної системи й інших фізіологічних процесів. Цинк являється необхідною складовою більш 200 видів ферментів організму.
Недолік цинку в організмі негативно впливає на функціонування різних систем, тому цинк називають ”квіткою життя”. Медичні дослідження свідчать, що виникнення пороків і каліцтв прямо пов’язано з недоліком цинку в організмі.
Цинк ­ мікроелемент, що є найважливішим фактором антиоксидантного захисту організму. Він входить до складу ферменту супероксидисмутази, що запобігає розвитку вільнорадикальних ланцюгових процесів на самих ранніх етапах. Цинк необхідний для метаболізму вітаміну А, для активації ферменту дельта­6 десатурази, що відіграє важливу роль у метаболізмі ненасичених жирних кислот, які входять до складу клітинних мембран. Механізм обміну цинку в мозку контролює гіпокамп. Недолік цинку може призвести до недорозвинення кістяка. У той же час недолік цинку згубно впливає на розумовий розвиток, веде до зниження працездатності. Крім того, цинк сприяє підвищенню імунітету, підтримує і зміцнює зір.
В процесі сучасних медичних досліджень доведено, що однією з причин чоловічої безплідності є недолік цинку в організмі.
Установлено, що цинк має прямий вплив на розвиток статевих залоз і якість сперми в чоловіків. Новітні дослідження показали, що гіпокамп мозку контролює процеси вищої нервової діяльності, розвиток мови, мислення і пам’яті.
Вітамін С регулює згортання крові і рівень ліпідів у крові, формування кісткової тканини, утворення стероїдних гормонів,
вуглеводний обмін.
Вітамін С стимулює імунну систему, підвищуючи захисні функції організму, а також вироблення інтерферону, що перешкоджає роз­
множенню вірусів, зменшує вплив алергенів. Вітамін С ­ один з найсильніших антиоксидантів. Він зв’язує вільні радикали, блокуя їхню руйнівну дію на тканини організму. Вітамін С не тільки стримує зріст вільних радикалів, але і являється ключовим компонентом у синтезі колагену ­ головного білкового компонента сполучної тканини.
Рекомендований як біодобавка з метою корекції раціону харчування, як допоміжний засіб:
  • для підвищення імунітету;
  • для полегшення явищ алергії, особливо бронхів, носоглотки;
  • при порушеннях функцій опорно рухового апарату:
  • остеопороз, артрози;
  • для зміцнення нервової системи при неврастенії, неврозах;
  • для поліпшення діяльності серцевосудинної системи;
  • при порушенні ліпідного і вуглеводного обміну
  • (атеросклероз, ожиріння, цукровий діабет);
  • загальнозміцнючий засіб, сприяє виведенню з організму токсинів;
  • при зниженні слуху і гостроти зору;
  • при хронічній втомі, дратівливості, слабості, погіршенні уваги.
Не є лікарським засобом
Рекомендації щодо споживання: як дієтичну добавку приймати по 1 таблетці на день під час їжі.
Термін вживання: 1­2 місяці, рекомендується повторювати 2­3 курси на рік.
Протипоказання: не виявлено.
Умови зберігання: зберігати в сухому, темному місці при температурі до 20 оС.
Дата виготовлення: вказана на упаковці.
Термін придатності: 24 місяці.
Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров’я України.
ТУ У 15.8­30192477­003­2003
Гігієнічний висновок № 05.03.02 ­ 04/3166 від 31.01.2005р.