Залізо активне №80


Препарати 80 шт.
Вартість 96 грн.
Гарантія 12мес.
Детальніше

Склад: 1 таблетка містить: фумарат заліза (заліза активного ­ 15 мг), аспарагінат міді (міді ­ 0,05 мг), віт. Е ­ 5 мг, віт. В6 ­ 1 мг, віт. В9 ­100 мкг, віт. В12 ­ 1,5 мкг, віт. С ­ 30 мг, віт. А ­ 1666 МО.

Залізо є невід’ємним компонентом білків, основна функція яких – перенесення та зберігання кисню, а також ряду ферментів. Доставку кисню від легенів до тканин здійснює гемоглобін, що містить залізо у вигляді складної сполуки – гема. При нестачі заліза в організмі зменшується кількість гемоглобіну, що призводить до виникнення так званого кисневого «голоду» клітин і тканин, ­ гіпоксії. У повсякденному житті людина часто відчуває цей стан, наприклад, спускаючись у метро, підіймаючись в гору або після пробіжки. При постійному недостатньому надходженні кисню розвивається анемія.

Найпоширеніша анемія – залізодефіцитна анемія або недокрів’я, що виникає при недостатньому надходженні заліза в організмі або його втратах. І як наслідок – нестача кисню в клітинах і тканинах. Від залізодефіциту страждає весь організм: серйозні порушення відбуваються в діяльності серцево­судинної, дихальної, імунної та нервової систем. Особливо страждають захисні функції організму.

Наприклад, діти з недокрів’ям у 3 рази більше хворіють на ГРЗ, у 2 рази – на кишкові інфекції, а сальмонельоз у них зустрічається в 20 разів частіше, ніж у дітей з нормальним вмістом заліза в крові. Анемія під час вагітності може стати причиною безлічі серйозних ускладнень: викиднів, передчасних пологів, слабкості пологової діяльності, внутрішньоутробних вад розвитку і навіть смерті плоду.

В сучасній лікувальній практиці для лікування недокрів’я широко застосовують різні препарати на основі органічних та неорганічних сполук заліза. Хворі змушені приймати дуже великі,нефізіологічні дози заліза (сотні мг на добу) для того, щоб хоч малу частку (не більше 1­2 %) неорганічної сполуки було засвоєно. Але при цьому клітини кишечника контактують з надмірною кількістю іонів заліза, яка не захоплюється білками­переносниками та здійснює дратівливу окислювальну дію на епітелій кишечника. Це призводить до численних побічних ефектів (печія, болі в області шлунку, диспепсія, запори, алергічні реакції і т.п.). Одночасно пригноблюються механізми природного всмоктування заліза із звичайної їжі за допомогою білків­переносників. Тому, на жаль, після закінчення курсу такого «лікування» анемія незабаром повертається знов.

Альтернатива цьому ­ БАД «Залізо Активне», принципово нова біологічно активна добавка до їжі, що містить залізо у вигляді гема, тобто в тій самій формі, в якій воно входить до складу гемоглобіну крові.

Корисність заліза не обмежується тільки його участю в формуванні гемоглобіну. Цей елемент є необхідним для правильного метаболізму вітамінів групи В, сприяє зростанню та зміцненню імунітету, підвищує толерантність до навантажень.

Джерелом заліза для організму людини є натуральні продукти: свиняча печінка, яловичі нирки, серце та печінка, не просіяне борошно, сирі молюски, сушені персики, червоне м’ясо, яєчні жовтки, устриці, горіхи, боби, спаржа, чорна патока, вівсяне молоко.

Що таке БАД «Залізо Активне»?

Основою препарату «Залізо Активне» є органічна форма заліза – ФУМАРАТ, що містить залізо у вигляді гема, тобто в тій самій формі, в якій воно входить до складу гемоглобіну крові.

Надходження БАД «Залізо Активне» в організм здійснюється у вигляді комплексної сполуки (гема), без утворення вільних іонів заліза та за участю білків­переносників. Звідси й найважливіші переваги добавки:

 • всмоктування БАД «Залізо Активне» здійснюється білкамипереносниками, активність яких залежить від рівня гемоглобіну в організмі;
 • засвоєння фумарата заліза в десятки разів краще, ніж засвоєння інших форм заліза (13%);
 • БАД «Залізо Активне» не провокує окислювальні процеси в кишечнику, що призводять до пошкодження клітин і побічних клінічних ефектів, і демонструє високу безпеку та відмінну переносимість.

Щоб підвищити засвоєння заліза, склад препарату «Залізо Активне» збалансовано добавками міді в органічній формі, вітамінів А,С і комплексом вітамінів групи В.

БАД «Залізо Активне» рекомендується як допоміжний засіб з метою корекції раціону харчування при:

 • залізодефіцитної анемії, зокрема у вагітних жінок;
 • анеміях іншої етіології;
 • менструальних розладах;
 • після втрати крові;
 • як допоміжний засіб при інфекціях;
 • в післяопераційний період;
 • вегетаріанських дієтах;
 • в період весняного авітамінозу.

Спосіб вживання: дорослим 1 таблетка на добу під час вживання їжі.

Ефективність досягається при прийомі курсами тривалістю від 1 до 3 місяців, 2­3 курси на рік.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів.

Не є лікарським засобом.

Термін придатності: 24 місяці.

Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров’я України.

ТУ У №15.8­30192477­003­2003

Гігієнічний висновок №05.03.02­04/3166 від 31.01.2005р.