Екстракт часнику №40


Препарати 40 шт.
Вартість 60 грн.
Гарантія 24мес.
Детальніше

Склад: часника польового екстракт ­ 200 мг, стеарат кальцію, крохмаль, лактоза, целюлоза мікрокристалізована. Цілющі властивості часнику цінувалися людьми у всі часи. Археологи виявили рештки часнику в печерах, де жили люди близько 10 000 років тому. Часник знайшли навіть у гробниці єгипетського фараона Тутанхамона. Єгиптяни вірили, що часник збільшує силу та витривалість, і давали його рабам, які будували піраміди. Французькі священики під час Великої чуми їли часник у величезних кількостях, завдяки чому рятувалися від зараження. Під час обох світових війн англійці, німці та росіяни використовували часник для лікування ран. Екстракт часнику здійснює позитивний вплив на функціонування дихальної, травної та нервової систем, зміцнює імунний захист організму, сприятливо впливає на зростання та поділ клітин, викликаючи омолоджуючий ефект. До того ж, Екстракт часнику має властивість позитивно впливати на серцево­судинну систему: По­перше, він здатний знижувати рівень вмісту холестерину в крові. (За результатами дослідження, що було опубліковане в The British Medical Journal (1985), 62 хворих, що перенесли інфаркт міокарду та мали рівень холестерину 250­350 мг/дл, приймали часникову олію, яка сприяла зниженню рівня холестерину на 18 відсотків). Друга властивість ­ це здатність зменшувати артеріальний тиск, покращувати мікроциркуляцію крові та виступати регулятором вмісту цукру в крові.

Природний антибактеріальний і антивірусний препарат ­дійсно, ді­ та трисульфідні сполуки, що входять до складу часнику, виявляють антибактеріальну активність навіть відносно деяких антибіотикостійких бактерій. Також препарат має антикоагулянті властивості. Ці властивості використовують кардіологи, які призначають його після перенесеного інфаркту міокарду.

При постійному прийомі часник знижує зсілість крові. Сучасна технологія виготовлення біодобавки Екстракт Часнику дозволила повністю зберегти всі його цілющі властивості. 

Може бути рекомендований як біодобавка з метою корекції раціону харчування при:

  • гельмінтозах, має глистогінний ефект;
  • простудах та інфекційних недугах, зокрема грибкових;
  • при функціональних порушеннях чоловічої імпотенції, що пов'язані з атеросклеротичним ураженням судин;
  • нападах мігрені (рекомендується постійний прийом препарату);
  • постінсультні і постінфарктні стани;
  • при сильній зсілісті крові;
  • з метою зменшення ризику утворення пухлин.

На відміну від натурального часнику, біодобавка Екстракт часнику не спричиняє серцебиття, не викликає спазму жовчних проток і пов'язаних з цим печінкових кольок.

Дозування: препарат приймають по 3 таблетки два рази на день під час їди.

Термін вживання: прийом протягом 1­2 місяців. 2­3 курси на рік.

Застереження при застосуванні:

індивідуальне несприймання препарату; дитячий вік до 12 років.

Не є лікарським засобом.
Умови зберігання: зберігати в сухому місці при температурі від 5 до 200С.
Термін придатності: 24 місяці.
Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров'я України.
ТУ У 15.8­32547646­001­2003
Гігієнічний висновок № 05.03.02­04/53347 від 30.12.2004 р.