Екстракт Готу кола №80


Препарати 80 шт.
Вартість 128 грн.
Гарантія 12мес.
Детальніше

Склад: екстракт Готу Кола ­ 0,2 г, аскорбінова кислота ­ 0,03 г.

У районах, де росте Готу кола (Hydrocotile asiatica), або щитолистник, на Шрі Ланці та в Південній Африці, з давніх часів листя цієї рослини застосовували для лікування прокази та інших шкірних захворювань, раку, артриту, геморою, туберкульозу, для зниження кров'яного тиску, при психічних розладах. Крім того, готу кола використовували як могутній природний імуностимулятор і засіб, що посилює статевий потяг.

Готу кола не має нічого спільного з горіхом кола, зокрема, не містить стимуляторів типу кофеїну, проте вона багата на вітаміни А, В, Е, К, а також є відмінним джерелом магнію.

Готу кола згадується в Аюрведі, традиційній індійській науці про здоров'я людини, як «стимулятор білої та сірої речовини мозку», що поліпшує пам'ять, підвищує сприйнятливість і, в той же час, заспокоює та розслаблює. В Китаї цю рослину називали «фонтаном юності», небезпідставно приписуючи їй здатність подовжувати життя.

Біодобавка Готу Кола Екстракт, покращуючи мікроциркуляцію та кровообіг, чинить різнобічний вплив на Ваш організм, як і численні її назви в історії.

Наприклад, до складу Готу Кола входять унікальні компоненти, необхідні для утворення колагену. Ці дивовижні речовини на клітинному рівні підтримують здатність організму швидко відновлювати шкірний покров і загоювати різні пошкодження (невеликі рани, опіки, порізи), залишаючи лише малопомітні шрами.

Також Готу Кола використовується при симптомах атрофічного риніту. Атрофічний риніт пов'язаний з дистрофічними змінами в порожнині носу, які охоплюють головним чином слизисту оболонку. Причинами можуть бути: сухий клімат, запиленість, загазованість повітря на шкідливих виробництвах, побутові травми, хірургічні втручання, порушення обміну речовин.

Атрофія супроводжується сухістю, печією, утворенням сухих кірок, аж до перфорації носової перегородки. При перфорації носової перегородки цей препарат надаватиме ранозагоювальний ефект.

Готу кола також називають "травою пам'яті". Вона має заспокійливий вплив на центральну нервову систему, рекомендується при психічних навантаженнях, шизофренії, епілепсії, нервових розладах. Покращує мозковий кровообіг і постачання мозку киснем, тим самим підвищує розумові здібності, прискорює процеси мислення, покращує пам'ять, потенцію, знімає головний біль, має м'яку діуретичну (сечогінну) дію.

Біодобавка "Готу Кола Екстракт" рекомендується як допоміжний засіб з метою корекції раціону харчування при:

  • психічних порушеннях, шизофренії, епілепсії, нервових розладах, фізичних та психічних перевантаженнях;
  • атрофічному риніті (сухість, печія, утворення сухих кірок в носовій порожнині);
  • опіках, порізах, саднах, трофічних виразках;
  • порушеннях пам'яті;
  • вираженому ефекті шкірної сверблячки, целюлітів, судом, варикозного розширення вен.

Вітамін С (аскорбінова кислота), що входить до складу біодобавки "Готу Кола Екстракт", бере участь в синтезі колагену, головного білку основи організму – з’єднувальної тканини та здійснює антиоксидантний захист від руйнівної дії кисню та вільних радикалів, підвищує імунологічну реактивність організму (боротьба з інфекцією),сприяє засвоєнню заліза та нормальному кровотворенню.

Біодобавка "Готу Кола Екстракт" має здатність покращувати кровообіг, що благодійно впливає на загальний стан організму, зміцнює кровоносні судини, завдяки одній з найпопулярніших трав, що використовуються як біологічно активна добавка до їжі для поліпшення циркуляції крові, ­ Готу Кола.

Дозування:препарат приймають по 1 таблетці три рази на день під час їжі.

Термін вжівання: ефект препарату посилюється з часом, тому рекомендується приймати його до 1­2 місяців. Повторний курс прийому можливий через 2­3 місяці.

Не є лікарським засобом.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів.

Термін придатності: 24 місяці.

Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров’я України.

ТУ У 15.8­32547646­001­2003

Гігієнічний висновок № 05.03.02­04/53347 від 30.12.2004.