Екстракт гарцинії №80


Препарати 80 шт.
Вартість 128 грн.
Гарантія 24мес.
Детальніше

Склад: екстракт гарцинії ­ 150 мг, аскорбінова кислота ­ 10 мг.

Останнім часом проблема надмірної ваги стала однією з актуальних для населення індустріально розвинених країн. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я більше 30% населення нашої планети страждає від надмірної ваги. Адже наслідки надмірної ваги не обмежуються тільки деякою втратою привабливості, але й призводять до цілого ряду серйозних захворювань, таких як: атеросклероз, ішемічна хвороба серця, гіпертонічна хвороба, цукровий діабет, холецистит і жовчнокам'яна хвороба, подагра, остеохондроз, обмінно­ дистрофічний поліартрит, онкологічні захворювання, порушення менструального циклу та безплідність.

Основним складовим біодобавки "Екстракт гарцинії" є витяжка зі шкірки плодів Гарцинії камбоджійської (це південно­азіатське вічнозелене дерево сімейства звіробійних з плодами більше вишнi та схожими на гарбуз). Екстракт містить унікальну за своїми властивостями гідроксилимонну кислоту, яка рідко зустрічається в інших рослинах. Гідроксилимонна кислота (ГЛК) допомагає вчасно зупинитися під час їди, набравши достатню кількість калорій.

Обмеження апетиту відбувається завдяки тому, що ГЛК сприяє підтримці в крові високої концентрації глюкози, що є сигналом насичення для мозку. Блокування вироблення нового жиру призводить до спалювання накопичених жирових відкладень.

Гідроксилимонна кислота, як і інші фруктові кислоти, але набагато ефективніше, уповільнює синтез жирів, знижує рівень надмірного холестерину, покращує енергетичний баланс.

Більший ефект біодобавці "Екстракт гарцинії" надає поєднання Гарцинії камбоджійської з вітаміном С ­ повніше здійснюється перебудова необхідних обмінних, зокрема енергетичних, процесів.

Антиоксидантні властивості, стимуляція кровообігу мають позитивний вплив на центральну нервову систему та антитоксичну функцію печінки, дозволяють активізувати спалювання жирів без шкоди для здоров'я.

Дія БАД "Екстракт гарцинії":

  • пригнічує відчуття голоду;
  • тонізує;
  • активно спалює жирові відкладення;
  • прискорює обмін речовин і дозволяє "скидати" до 7 кг за тиждень! Гідроксилимонна кислота знижує засвоєння калорій на 90%.

Біодобавку "Екстракт гарцинії" рекомендується застосовувати для зменшення ризику виникнення таких недугів, як ревматизм, водянка, затримка менструацій, при проблемах з травною системою, як засіб активації її діяльності та проносне, за наявності глистів та інших паразитів, при доброякісних пухлинах, а також при дизентерії.

БАД "Екстракт гарцинії" може бути рекомендована як допоміжний засіб з метою корекції раціону харчування:

  • при надмірній масі тіла;
  • при схильності до ожиріння;
  • в комплексній терапії атеросклерозу та для його попередження, за призначенням лікаря;
  • при забрудненні організму шлаками та токсинами;
  • при відчутті голоду під час застосування дієт.

При вживанні біодобавки "Екстракт гарцинії" підвищується енергетичний рівень організму та збільшується потреба в русі, а при підвищеній фізичній активності процес спалювання жирів відбувається ще стрімкіше.

БАД "Екстракт гарцинії" забезпечує швидке схуднення без шкоди для здоров'я, дозволяє зберегти еластичність м'язів, пружність тіла та шкіри, утримувати досягнуту вагу.

Спосіб вживання: приймати по 1 таблетці 3 рази на день перед їжею. При цьому бажано збільшити споживання рідини. Слід звернути увагу на регулярність прийому: 3­х разовий прийом препарату на день дає можливість істотно знизити потребу в їжі людям, схильним до повноти, при контролі за масою тіла, або тим, хто злегка погладшав.
Термін вжівання: тривалість застосування 2­3 місяці, хоча це залежить від бажаного результату.
Протипоказань не має.
Не є лікарським засобом.
Зберігання: зберігати в сухому місці, при температурі не більше 250С, в недоступних для дітей місцях.
Термін придатності: 24 місяці.
Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров'я України.
ТУ У 15.8­32547646­001­2003
Гігієнічний висновок № 05.03.02­04/53347 від 30.12.2004 р