Хондроітин з глюкозаміном №80


Препарати 80 шт.
Тимчасово відсутній
Гарантія 24мес.
Детальніше

Склад: хондроітин сульфат 90 % з акулячого хряща ­ 0,15 г, глюкозамін ­ 0,25 г, кислота аскорбінова (віт. С) ­ 0,005 г.

Наповнювачі: крохмаль картопляний, МКЦ, лактоза (фруктоза, сорбіт), стеарат кальцію.

Багатьом, на жаль, відомо, що таке проблеми з суглобами або з хребтом. Найчастіше доводиться чути скарги на хрускіт, болі та ломоту, порушення рухливості суглобів і т.п. (за різноманітними даними цим страждає від 10 до 12 % дорослого населення. Особливо часто страждають на цю недугу люди літнього віку).

В усіх цих випадках йдеться про остеоартроз. Сьогодні під цим розуміють хронічне захворювання суглобів, яке пов'язане з руйнуванням суглобового хряща з подальшими змінами в кістках і розвитком вторинного запалення з порушенням функції суглобів. Інколи остеоартроз стає причиною інвалідності, а також тяжких, травматичних і дорогих операцій. На думку фахівців, це захворювання має численні причини. Мабуть, найголовніша з них це невідповідність між навантаженням на хрящові поверхні суглобів і здатністю хряща чинити опір цьому.

Поверхні кісток, що постійно труться, в суглобах вистилені хрящем, який забезпечує гладкість суглобових поверхонь, амортизацію навантаження та вироблення внутрішньосуглобового змащування. При цьому хрящ не має власних судин і його живлення здійснюється виключно за рахунок транспортування живильних речовин з боку кістки. В разі порушення кровопостачання кістки виникають порушення і з боку хрящової тканини. Хрящові клітини гинуть, і на їх місці розвивається груба сполучна тканина. В результаті цього з'являються болі, погана рухливість, хрускіт, деформація суглобів. Дія біодобавки “Хондроітин з глюкозаміном” полягає в забезпеченні організму достатньою кількістю живильних речовин, які є необхідними для придушення запалення та відновлення хрящів і зв'язок.

Це пояснюється унікальними властивостями складових:

Хондроітин сульфат ­ це високомолекулярний полісахарид, що відноситься до групи глікозамінгліканів (або протеогліканів), який має тропність до хрящової тканини, ініціює процес фіксації сірки при синтезі хондроітинсірчаної кислоти, що, в свою чергу, сприяє відкладенню кальцію в кістках і активній регенерації хряща. Хондроітин сульфат має здатність зберігати воду в товщі хряща у вигляді водних порожнин (мікропростори, так звані водні подушки), які створюють хорошу амортизацію та поглинають удари, що в результаті підвищує міцність сполучної тканини. Йому властива здатність пригноблювати дію специфічних ферментів, які руйнують сполучну тканину, зокрема лізосомальних ферментів, що вивільняються в результаті руйнування хондроцитів (еластаза, пептідаза, катепсин, інтерлейкін­1 та інші).

Глюкозамін є необхідним будівельним матеріалом для хряща. Він відноситься до класу аміносахарів (глюкозамінгліканів). На відміну від інших вуглеводів витрачається не на отримання енергії, а на формування сполучної тканини хрящів, зв'язок, сухожиль, клапанів серця, синовіальної (суглобової) рідини, нігтів, волосся.

Організм виробляє хрящ тільки тоді, коли глюкозамін є в достатній кількості. Для полегшення остеоартриту краще за все підходить глюкозамін сульфат (підтверджено впродовж 25 років), який має максимальну біохімічну всмоктуваність. Після всмоктування він захвачується хрящовою тканиною, де починає стимулювати виробництво найнеобхідніших мукополісахаридів. Глюкозамін сульфат впливає на причину хвороби, а не на її симптоми. 

Застосування біодобавки “Хондроітин з глюкозаміном” як допоміжного засобу дозволяє:

  • істотно поліпшити стан здоров`я при поліостеоартрозі;
  • значно зменшити або позбавитися болю у спокої та при русі в кістках і суглобах, зменшити показники, що характеризують рівень больових відчуттів за даними візуальноаналогової шкали, зменшити болі при пальпації;
  •  відновити кістковохрящові структури за рахунок покращення мінерального обміну;
  • як результат нормалізації мінерального обміну одержати відновлення щільності кісткової тканини;
  • застосування біодобавки “Хондроітин з глюкозаміном” хворими на остеоартроз не викликає будьяких істотних змін з боку картини крові, біохімії крові, імунітету, за винятком реакцій, що говорять про зниження процесу запалення в хрящовій та сполучній тканині;
  • не спричиняє будьяких помітних побічних реакцій при остеоартрозі.

Одночасне використання глюкозамін сульфату та хондроітин сульфату щодо стимулювання утворення нового хряща та захисту існуючої хрящової тканини є взаємопосилюючим (синергічним)!

Застосовується як допоміжний засіб з метою корекції раціону харчування при:

  • дегенеративних недугах суглобів, хребту (деформуючий остеоартроз, ревматоїдні артрити, поліартрити, міжхребцевий остеохондроз), міозитах;
  • переломах (для прискореного утворення кісткової мозолі);
  • розтягуванні зв'язок;
  • високих навантаженнях на опорнорухову систему, в т.ч. у спортсменів.

Біодобавка “Хондроітин з глюкозаміном” містить вітамін С, який посилює дію глюкозаміну в організмі людини.

Вітамін С відповідає за підтримку в здоровому стані колагену (білок сполучної тканини), формування кісткової та сполучної тканини, утворення стероїдних гормонів, регулює вуглеводний обмін. Вітамін С має специфічний вплив на відновні процеси в суглобах, бере участь в нормалізації обмінних процесів в кістках, а також сприяє засвоєнню організмом кальцію та калію.

Біологічно активна добавка “Хондроітин з глюкозаміном” має підвищену біодоступність, тому добре засвоюється навіть при порушенні засвоєння живильних речовин. Важливо відзначити, що ефект від прийому біодобавки “Хондроітин з глюкозаміном” розвивається поступово, іноді потрібно 6 місяців прийому.

Враховуючи роль глюкозаміну в покращенні стану суглобів, в ідеалі прийом біодобавки “Хондроітин з глюкозаміном” повинен бути щоденним або, принаймні, здійснюватися тривалими циклами. Ефект після прийому глюкозаміну зберігається протягом 6­12 тижнів.

Дозування: препарат застосовують по 1­2 таблетки 3 рази на день, запиваючи склянкою води.

Термін вживання: тривалість застосування не менше двох місяців.

Не є лікарським засобом.

Застереження при застосуванні: під час вагітності та годування грудьми, а також дітям до 14 років.

Термін придатності: 24 місяці.

Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров'я України

ТУ У 15.8­32547646­001­2003

Гігієнічний висновок № 05.03.02­04/53347 від 30.12.2004