Хітозан з вітамінами №80


Препарати 80 шт.
Під замовлення 128 грн.
Гарантія 24мес.
Детальніше

Склад: хітозан ­ 200 мг, токоферола ацетат ­ 1,0 мг, ретинола пальмітат ­ 83 мкг, вітамін Д3 ­ 0,33 мкг.

Наповнювачі: стеарат кальцію, крохмаль, лактоза, целюлоза мікрокристалізована.

БАД “Хітозан з вiтамiнами” ­ натуральний продукт, що регулює фізіологічні функції організму. Він виготовлений з панцирів морських червононогих крабів. БАД “Хітозан з вiтамiнами” загальмовує процес старіння, підсилює імунітет, регулює біоритми, зменшує ризик виникнення хвороб.

Основні компоненти: хітин (15%), хітозан (85%).

Олігосахариди, що містяться в хітині, стимулюють утворення біфідобактерій і, таким чином, пригнiчують дію шкідливих бактерій, сприяють виведенню токсинів, запобігають діареї та запору, стимулюючи моторику кишечника, оптимізують функціонування печінки, зменшують ризик виникнення онкологічних недугів та сприяють засвоєнню живильних речовин.

Хітозан допомагає боротися з рядом нездужань, включаючи високий кров'яний тиск, алергію та артрит. При використанні хітозана має місце поліпшення функцій кишечника. Але основною функцією Хітозану є запобігання всмоктування жиру в кров: зв'язуючись з жиром, він перетворює його в абсолютно неперетравлювану форму та усуває його з організму.

Попередні результати випробування добавок в Норвегії показали, що у людей, які приймали хітозан щоденно протягом восьми тижнів, рівень холестерину в крові знизився майже на 25%.

Наступною особливістю є те, що харчові волокна (хітозан) в комплексі з вітаміном Е захищають червоні кров'яні тільця, які переносять кисень до серця та інших органів, тим самим сприяють диханню клітин у всьому тілі, запобігають або усувають порушення кровообігу, оскільки зменшують здатність крові до згортання і не дають утворюватися тромбам.

Біодобавка “Хітозан з вітамінами” рекомендована як допоміжний засіб з метою корекції раціону харчування при:

  • серцевосудинній патології, спазмах судин тазу та нижніх кінцівок, що призводять до відчуття холоду та больових відчуттів в попереку та ногах;
  • онкопатології і для допомоги людям, які мають пухлину;
  • інсулінозалежному діабеті та цирозі печінки;
  • алергіях будьякого прояву, бронхіальній астмі;
  • запальних недугах дихальної, травної систем;
  • для профілактики гіпертонічної хвороби, атеросклерозу;
  • рекомендується для нормалізації процесів травлення;
  • особам, що контролюють масу тіла.
  • Властивості:

­ БАД “Хітозан з вiтамiнами” пригнічує токсин ракових клітин, підвищує фагоцитарну (захоплення та перетравлювання чужорідних клітин) активність лейкоцитів, перешкоджає розповсюдженню метастазів, оскільки щільно прилягає до поверхні судин і блокує прилипання ракових клітин.

Підвищує імунітет організму.

Покращує процеси регенерації (відновлення) клітин і тканин, має протизапальну дію.

Знижує рівень холестерину, сечової кислоти та глюкози (при цукровому діабеті) в крові.

Адсорбує та виводить з організму радіонукліди, солі важких металів, токсичні продукти обміну речовин, має антиалергійну дію. Покращує обмін речовин в підшлунковій залозі та печінці.

Рекомендації щодо споживання: дорослим по 4 таблетки/капсули тричі на день через 2­3 години після їжї.

Термін вживання: початковий курс ­ 1 місяць, далі приймати за потребою. Повторні курси можливі через кожні 2 ­ 3 місяці.

Застереження до застосування: не рекомендується при особистій чутливості до компонентів продукту; дітям до 12 років; вагітним та годувальницям.

Не є лікарським засобом.

Зберігання: зберігати в сухому, темному місці при кімнатній температурі.

Термін придатності : 24 місяці.

Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров'я України

ТУ У 15.8­32547646­001­2003