Довголіт форте №80


Препарати 80 шт.
Вартість 88 грн.
Гарантія 12мес.
Детальніше

Склад: концентрат топінамбура. 10 таблеток містять (в органічній формі): магній ­ 50 мг, калій ­ 100 мг, кремній ­ 2,5 мг.

Наповнювачі: крохмаль, лактоза.

БАД “Довголіт форте” ­ це 100% концентрат топінамбура з високим вмістом рідкосної біологічно активної речовини інуліну, який являє собою складний вуглевод, що на 95% складається із фруктози.

Що потрібно знати про топінамбур? В чому цінність інуліну? В його насправді фундаментальному впливу на обмін речовин. Річ у тому, що інулін благотворно впливає протягом усього часу перебування в організмі людини ­ починаючи від попадання в шлунок і закінчуючи виділенням. Інулін, потрапляючи в шлунково­кишковий тракт, розщеплюється соляною кислотою і ферментами на окремі молекули фруктози і короткі фруктозні ланцюжки, що проникають у кровоносне русло. Частина інуліну, що залишилася нерозщепленою, швидко виводиться, зв’язавши собою велику кількість непотрібних організму речовин, такі як важкі метали, радіонукліди, кристали холестерину, жирні кислоти, різні токсичні хімічні сполуки, що потрапили в організм з їжею, чи такі, що утворилися в процесі життєдіяльності хвороботворних мікробів, які живуть у кишечнику. Крім того, інулін значно стимулює скорочувальну здатність кишкової стінки, що помітно прискорює очищення організму від шлаків, неперетравленої їжі та шкідливих речовин. Антитоксичний ефект інуліну підсилюється за рахунок дії клітковини, що також міститься в топінамбурі. Короткі фруктозні ланцюжки, які всмокталися в кишечнику, і в крові продовжують виконувати антитоксичну очищувальну функцію, зв’язуючи, знешкоджуючи і полегшуючи виведення з організму шкідливих продуктів обміну речовин і хімічних сполук, що потрапили з зовнішнього середовища. Але найдивніше відбувається вже в клітинах більшості органів і тканин.

Значення БАД “Довголіт форте” для нашого здоров’я.

Завдяки тому, що БАД “Довголіт форте” містить у концентрованому вигляді увесь багатий, унікальний набір фізіологічно активних сполук, які знаходяться в складі бульб топінамбура, вона має багатогранний оздоровчий вплив на організм людини.

Завдяки кремнійорганічним сполукам (КОС) БАД “Довголіт форте” відіграє важливу роль в утворенні захисних колоїдів, що містять кремній. Вони захищають стінки сечових шляхів від утворення нерозчинних солей різної природи (уратів, оксалатів, фосфатів) і не допускають формування піску і каменів у нирках. БАД “Довголіт форте” може мати значення в запобіганні відкладенню солей у суглобах (попередження розвитку артритів, артрозів, подагри).

КОС БАД “Довголіт форте” виконують антитоксичну функцію при палінні, вживанні алкоголю, токсикозах вагінтості, інфекційних гепатитах і, звичайно ж, забрудненні навколишнього середовища в повсякденні та на шкідливих виробництвах. Хіба можна сказати, що нам байдуже, маємо ми розкішне волосся або сяючу лисину? Для волосяних фолікул і самого волосся кремній є вирішальним чинником їхнього здорового стану.

КОС БАД “Довголіт форте” відіграють важливу роль також у формуванні зубів і взагалі кісткового апарату і запобіганні рахіту. У зв’язку з тим, що вміст кремнію в організмі з віком різко зменшується БАД “Довголіт форте” допомагає компенсувати цей дефіцит і уникнути порушення кальцієвого обміну, який призводить до остеопорозу і, як наслідок, переломам скелетних кісток і щелепно­лицьових дефектів.

БАД “Довголіт форте” містить вітаміни С і групи В, фруктозу, мінеральні солі заліза, фосфору та ін.; від 2 до 4% білку, 20 % вуглеводів, серед яких до 12% полісахариду інуліну, що має протидіабетичні властивості, та близько 2% клітковини. БАД “Довголіт форте” застосовують як допоміжний засіб з метою корекції раціону харчування при хворобах печінки, цукровому діабеті, виразках шлунку, панкреатиті, сечокам’яній хворобі, гіпертонії, поліартриті, ожирінні, а також як легкий проносний засіб.

Рекомендації щодо споживання:

  • Дорослим та дітям віком після 12 років ­ по 3­6 таблеток на добу під час їжі.
  • Тривалість прийому ­ 5 тижнів.
  • Повторний прийом через 2 тижні.

Протипоказання:

не рекомендується при особистій чутливості до продукту.

Не є лікарським засобом.

Термін придатності: 36 місяців від дати виготовлення.

Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров’я України

Т У 15.8­32547646­001­2003

Висновок МОЗ України №05.03.02­04/53647 від 25.12.03 р.