«МSМ»


Препарати 30 шт
Вартість 144 грн.
Гарантія 12мес.
Детальніше
Дієтична добавка «MSM» (метилсульфонілметан) – це органічна сірка в біодоступній формі. Сірка присутня в тканинах усіх живих організмів і також необхідна і людському організму. Вона задіяна в багатьох процесах його життєдіяльності, тому необхідне постійне і достатнє її надходження з їжею. На жаль, більша частина сірки, яка міститься в продуктах, руйнується при їх обробці. Тому і була створена дієтична добавка «MSM», яка здатна забезпечити Ваш організм цим життєво важливим елементом. 
 

   Сірка є складником структури сполучних тканин організму: суглобів, кісток, зв'язок, волосся, шкіри. «MSM» стимулює вироблення суглобної рідини, підвищує рухливість суглобів і міцність зв'язок, знижує ризик судом і запалення суглобів, зменшує травматичний біль, покращує їх стан і цілісність. Також вона підвищує захисні функції імунної системи, має антиоксидантну, протизапальну, знеболюючу, протиалергійну, детоксикаційну, протипаразитарну дію. 

Сірка сприяє синтезу колагену в організмі, прибирає важкі симптоми алергії та астми, посилює кровообіг і сприяє роботі м'язів і сухожиль, покращує рухливість суглобів, бере участь у процесах загоєння і відновлення пошкоджених тканин, сприяє синтезу нових і заміщенню старіючих тканин, стимулює секрецію жовчі та регулює процеси виведення продуктів обміну речовин.
 
  Сірка також необхідна для синтезу кератину, що забезпечує ріст волосся і нігтів, регуляції рівня глюкози в крові, тому що входить до складу інсуліну, гемоглобіну та багатьох інших протеїнів, каталізаторів і ензимів, необхідна для відбування окислювальних реакцій в клітинах і підтримки кислотно-лужного балансу.
 
Прийом сірки особливо необхідний в наступних випадках:

- порушення в роботі імунної системи;
- синдром хронічної втоми, стреси, психоемоційні розлади;
- алергія, астма, діабет;          
- суглобові та м'язові запалення, біль і м'язові судоми, артрити, артрози, остеохондрози, радикуліти, ревматоїдний артрит, болі в суглобах. Також «MSM» успішно використовується спортсменами після фізичних навантажень для зняття больових відчуттів в напружених або запалених м'язах;
- порушення в роботі шлунково-кишкового тракту;
- риніт;
- хвороби волосся, шкіри та нігтів (коли кількість кератину в них нижча за норму), а також косметичні програми для їх відновлення;
- зап'ястний сухожильний синдром (професійне захворювання комп'ютерників);
- склеродермія, фіброміалгія, системна червона вовчанка;
- термічні та сонячні опіки, вугрі та рубцеві процеси;
- хвороби легенів;

- множинні забої.
 

       Дієтична добавка «MSM» компенсує дефіцит сірки в організмі і стане Вашим незамінним помічником на шляху до здорового способу життя. Він зміцнить та покращить стан Вашого організму, підвищить імунітет, поліпшить стан шкіри, волосся, нігтів, хребта і суглобів.

Рекомендації щодо споживання: дієтична добавка «МSМ» може вживатися за рекомендацією лікаря як джерело сірки для загального зміцнення організму та покращення імунітету. Покращує стан шкіри, зміцнює волосся і нігті. Сприятливо діє на стан хребта та суглобів.
 
Склад однієї капсули: метилсульфонілметан – 500 мг. 
 
Рекомендації щодо застосування: вживати дорослим по 1 капсулі 3 рази на день під час їжі впродовж 10 днів. Термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.
 

Застереження щодо споживання певними категоріями населення: діти, вагітні та жінки в період лактації, підвищена індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. 

Не є лікарським засобом.
 

Термін зберігання: 24 місяці. Умови зберігання: в сухому місці при температурі від 0°С до + 25°С.

 
Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров`я
 
ТУ У 15.8-30192477-003-2003