Дієтична добавка "Маточне молочко"


Препарати 30 шт
Вартість 99 грн.
Гарантія 12мес.
Детальніше

Рекомендується для покращення апетиту, поліпшення обміну речовин, імунітету.
   Бджолине маточне молочко - це продукт діяльності бджіл, найсильніший біологічний стимулятор. Це секрет, що виділяється глотковими і верхньощелепними залозами бджіл. Маточним молочком молоді бджоли годують звичайну личинку бджоли, і вона збільшується в 1600 разів в своєму розвитку всього за 5 днів. Потім перетворюється на бджолину матку, тривалість життя якої практично в 30 разів довше, ніж у робочої бджоли. Слід визнати, що в біології та медицині немає іншої речовини, яка б надавала подібний ефект на розвиток організму і подовження життя, як маточне молочко. І все це завдяки його унікальному складу.
   Бджолине маточне молочко дуже рідкісний, дивовижний і феноменальний продукт. За висновками вчених воно має саме збалансоване поєднання мікроелементів з усіх відомих біологічних стимуляторів і складається з понад 100 різних біологічно активних сполук і мінеральних речовин. Їх природний баланс надає маточному молочку особливу біологічну цінність. Воно містить натуральні статеві гормони, 21 амінокислоту (в т.ч. всі незамінні), жиро- (А і Д) та водорозчинні (групи В, С) вітаміни, макро- і мікроелементи, ненасичені жирні кислоти, біополімери, органічні кислоти, унікальні деценові кислоти (виробляються організмом бджоли) та ін.
   В даний час маточне молочко розглядається як полігормональний біологічний стимулятор, багатий вітамінами, ферментами, мікроелементами, здатний нормалізувати порушені функції організму, окремих органів і систем. Маточне молочко має тонізуючий ефект і справляє позитивний вплив при великих фізичних і психоемоційних навантаженнях. Підвищується працездатність, життєвий тонус, у літніх людей поліпшується пам'ять і зір, поліпшуються обмінні процеси, дихальна функція легенів, скорочувальна здатність міокарда, поліпшується засвоюваність харчових продуктів в шлунково-кишковому тракті, збільшується діурез. Подібні дії відзначаються і при призначенні маточного молочка особам, виснаженим хворобами. Їх маса тіла швидко відновлюється, з'являється інтерес до життя.
   Маточне молочко стимулює імунну систему, нормалізує тонус судин, артеріальний тиск, стимулює кровотворну функцію організму, і в цілому поліпшує дію серцево-судинної системи, відновлює порушений тонус судин головного мозку. Також воно має виражений протимікробний, противірусний, протизапальний ефекти; знижує рівень цукру і холестерину в крові, нормалізує ліпідний склад крові, оптимізує вегетосудинну регуляцію, має біостимулюючу гормональну та ферментативну функції; нормалізує і активізує обмінні процеси в тканинах, поліпшує обмін речовин, сприяє якнайшвидшому одужанню після перенесених хвороб і операцій, прискорює регенерацію тканин, стимулює і регулює функції ендокринних залоз (в тому числі і статевих); покращує функцію органів травлення, нирок, печінки, покращує зір, пам'ять, апетит; прискорює виведення з організму різних отрут, у тому числі і важких металів; знижує шкідливі наслідки радіоактивного опромінення; підвищує лактацію у матерів, що годують; має тонізуючий і омолоджуючий ефект.
    Квітковий пилок - потужна зміцнююча і оздоровча природна речовина, яка особливо допомагає після перенесення важких хвороб, операцій, ослабленим і старим. Квітковий пилок містить в собі набір протеїнів і вуглеводів з високою поживною цінністю, це концентрат амінокислот, ферментів та інших речовин. Квітковий пилок благотворно впливає на організм при фізичній, нервовій, психічній перевтомі, а також при колі захворювань: анеміях, функціональних і органічних ураженнях серцево-судинної, травної систем, печінки, жовчного міхура, станах загального виснаження, старечих захворюваннях, вікових ураженнях простати, імпотенції, захворюваннях нервової системи, безсонні, психологічних розладах, ослабленні пам'яті й уваги, ендокринних захворюваннях, млявій шкірі, випадінні волосся.
   Дієтична добавка "Маточне молочко" рекомендується для застосовування при/для: гіповітамінозах і авітамінозах; анеміях різного походження; астмі; різних захворюваннях верхніх дихальних шляхів; неврастенії, астенії, депресіях; порушеннях і захворюваннях серцево-судинної системи; стенокардії, атеросклерозі; гіпотонії, енцефаліті; артритах, поліартритах; після операцій в період відновлення, зниженні захисних сил організму, фізичній і розумовій перевтомі, після пологів для збільшення лактації, для стабілізації імунної системи організму, поліпшення обмінних процесів; пам'яті і зору; при виразках шлунка і дванадцятипалої кишки, для профілактики старіння. Маточне молочко позитивно впливає на діяльність серця, печінки, нирок, шлунка, кишечника, серцево-судинної, нервової та інших систем організму. 
   Було відмічено що довгожителі найчастіше були пасічниками і систематично застосовували ці уникальні продукти бджільництва. Маточне молочко вкупі з квитковим пилком має загальнозміцнюючу дію і благотворно впливає на весь організм людини.

 
Склад однієї таблетки: маточне молочко – 15 мг, квітковий пилок – 100 мг, вітамін С - 1,5 мг, допоміжні речовини: мальтодекстрин, лактоза, кальцію стеарат.


Рекомендації щодо споживання: добавка дієтична "Комплекс вітамінно-мінеральний "Маточне молочко" може вживатися за рекомендацією лікаря в якості додаткового харчування (вживання) як джерело біологічно активних речовин, вітамінів для покращення апетиту, поліпшення обміну речовин, імунітету  при негативному впливі зовнішніх факторів, при фізичній та розумовій перевтомі. 

 
Рекомендації щодо застосування: вживати дорослим 1 таблетку 3 рази на день за 30 хвилин до вживання їжі. Таблетку слід покласти під язик і тримати до повного розсмоктування. Термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.
 
Застереження щодо споживання певними категоріями населення: хворі на цукровий діабет, підвищена індивідуальна чутливість до продуктів бджільництва та окремих компонентів продукту.
 
Термін придатності – 24 місяці від дати виготовлення.
Не є лікарським засобом.
  
Сертифіковано  Міністерством Охорони Здоров’я України
 
ТУ У 15.8-30192477-003-2003