«Гель для росту волосся»


Препарати 75 мл
Вартість 65 грн.
Гарантія 24мес.
Детальніше
 Вам подобається гарне довге волосся і Ви бажаєте його мати. Саме тому ваше волосся треба пестити, балувати і забезпечувати належний догляд. Цей «Гель для росту волосся» створений спеціально для такого догляду. Він містить природні рослинні екстракти і дескпантенол, які активізують  обмінні процеси в шкірі голови, покращують стан  волосся та його ріст.   
   «Гель для росту волосся» сприяє відновленню волосяних фолікул і структури ушкодженого волосся, стимулюючи тим самим його ріст. Покращує живлення коренів волосся, активізує кровообіг у шкірі голови, нормалізує діяльність сальних залоз. Активні компоненти гелю інтенсивно зміцнюють ослаблене волосся, повертаючи йому красу та здоровий блиск.
   До складу  гелю входять екстракти шишок хмелю, кропиви, перцю, водоростей і бодяги, ефірні олії герані та кипарису, а також дескпантенол.
   Екстракт з шишок хмелю покращує обмінні процеси в епідермісі,  тонізує шкіру, запобігає випаданню волосся, зміцнює волосяні луковиці, надає волоссю пишність та блиск. 
   Чудові зміцнюючі і тонізуючі властивості кропиви роблять її однією з найефективніших лікарських рослин, що перешкоджає випадінню волосся. Вона містить мікроелементи і вітаміни А, С, B1, В2, E, H, К, F, велику кількість хлорофілу. Кропива покращує кровообіг в шкірі голови, нормалізує діяльність сальних залоз. Екстракт кропиви зміцнює волосся, допомагає йому зберегти природний блиск, усуває лупу і попереджає її появу.
   Екстракт стручкового перцю містить капсаіцин, який володіє сильною дратівливою дією на чутливі рецептори шкіри, ініціює  місцевий прилив крові, підсилює обмінні процеси, підвищує тонус шкіри.
   Водорості - це цінні лікарські ресурси, справжня аптека з дна моря. Знахарі Давнього Єгипту використовували водорості для лікування найрізноманітніших захворювань. Екстракт морських водоростей містить велику кількість речовин, які необхідні шкірі для нормального функціонування. Йод, що міститься в них, покращує жировий обмін. Мінеральні солі і мікроелементи сприяють видаленню токсинів, надають зволожуючу і пом'якшувальну дію. Йод володіє протизапальним ефектом,  сприяє регенерації клітин.
   Екстракт бодяги відновлює місцевий імунітет і захисні функції шкіри.
   Пантенол (дескпантенол) - вітаміноподібний препарат, що стимулює епітелізацію. Пантенол сприяє енергетичному обміну речовин у клітинах шкіри і оптимальному збагаченню їх живильними речовинами; крім того, він, як і вітамін А, стимулює ділення клітин шкіри. 
   Олія герані контролює шкірний жир і секрецію сальних залоз; активізує кровоток.  
   Олія кипарису зміцнює волосяний фолікул, благотворно впливає на ламке й слабке волосся.
Властивості  «Гелю для росту волосся»:
- запобігає випадінню волосся і сприяє його росту;
- живить і зміцнює волосяні фолікули;
- покращує обмін речовин;
- попереджає появу лупи.
Відтепер  розкішне і здорове волосся - це не мрія, а реальність! 
   
Спосіб застосування: масажними рухами нанесіть гель на чисте вологе волосся і залиште на 5-10 хвилин. Потім змийте водою. Після застосування засобу ретельно вимийте руки. Необхідно уникати потрапляння гелю на відкриті рани, в очі та інші слизові оболонки. 
Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів. При появі алергічних реакцій необхідно припинити застосування і проконсультуватися з лікарем.
Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі від +5 до +20° С.
Термін придатності: 24 місяці від дати виготовлення.
       
Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров'я України
 
ТУ У 05.0-30192477-002-2002