«Гель від розтяжок»


Препарати 75 мл
Вартість 70 грн.
Гарантія 24мес.
Детальніше

Розтяжки на шкірі - косметичний дефект, з яким знайома чи не кожна жінка. Причиною їхнього виникнення є порушення діяльності фібробластів - клітин організму, що виробляють колаген і еластин.  Саме ці волокна відповідають за підтримку  щільності і еластичності шкіри, здатності чинити опір розтягуванню. Через атрофію фібробластів волокон колагену і еластину в шкірі стає менше. Причиною появи розтяжок можуть стати: вагітність, різка зміна ваги, гормональні зміни у період статевого дозрівання, вживання стероїдних гормонів тощо. На поверхні шкіри (на животі, стегнах, грудях) з'являються розтяжки - паралельні прожилки блідо-рожевого або блідо-лілового кольору, що з часом набувають білого відтінку.
     «Гель від розтяжок» має здатність проникати у глибокі шари шкіри і завдяки активним компонентам сприяє обміну речовин у клітинах, покращує мікроциркуляцію у судинах, що живлять шкіру. Колаген, що міститься у складі гелю, відновлює еластичність і пружність шкіри, запобігає послабленню тканин. Колаген, карнітін, екстракти бодяги і хвощу – прекрасне поєднання для ефективної боротьби з розтяжками і підтримання захисних функцій шкіри.
     Колаген - це основний білок сполучної тканини організму людини. Він входить до складу зв'язок, сухожиль, кісток і хрящів. Колаген одночасно виступає і як будівельний матеріал, і як клей, який формує всі клітини організму, а також забезпечує міцність, пружність і еластичність тканин і органів.
     L-карнітин (карнітин) - це амінокислота, яка присутня у всіх живих клітинах. Її будова схожа за будовою з вітамінами групи В. Тому карнітін іноді називають вітаміном Bт. Ця речовина нормалізує енергетичний обмін в нашому організмі. L-карнітин  знижує стомлюваність, підвищує насичення клітин киснем.
     Екстракт бодяги сприяє активізації  поверхневого кровопостачання, відновлює місцевий імунітет і захисні функції шкіри. 
     Екстракт хвощу сприяє оновленню клітин шкіри, покращує кисневий і жировий обмін.
     Олія троянди - потужний регенеруючий засіб, підвищує еластичність і пружність шкіри. Нормалізує секреторні функції шкіри, відновлює захисну мантію, усуває гіперчутливість.
     Олія герані контролює шкірний жир і секрецію сальних залоз, внаслідок чого шкіра набуває еластичності. 
     Властивості гелю:
- відновлює міцність, пружність і еластичність шкіри;
- підвищення насичення клітин киснем;
- активізація кровопостачання.
     Гель рекомендується використовувати для попередження появи розтягнень і для усунення вже існуючих:
- під час активного росту у підлітків;
- у післяпологовий період;
- при різкій зміні ваги тіла;
- при активних заняттях спортом.

Спосіб застосування: нанести гель тонким шаром на попередньо очищену шкіру 1-2 рази на день, втирати протягом  2-3 хвилин. Мінімальний курс – 1 місяць.
Після використання гелю ретельно вимити руки. Уникати потрапляння гелю на відкриті рани, очі та інші слизові оболонки.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів. При появі алергічних реакцій необхідно припинити застосування і проконсультуватися з лікарем.
Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі від +5 до +20° С.
Термін придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров'я України

 ТУ У 05.0-30192477-002-2002