Гель «Пантенол з бодягою»


Препарати 75 мл
Вартість 65 грн.
Гарантія 24мес.
Детальніше

У будь-який час на нас очікує небезпека: ми можемо порізатися, подряпатися, отримати садно. Це незначні ушкодження, але від них  все одно відчувається біль. Як правило, в таких випадках допомога лікаря не потрібна. Можна скористатися засобом на основі пантенолу. Досвідчені спеціалісти розробили ефективну формулу гелю «Пантенол з бодягою», склад якого поєднує саме такі компоненти, які підсилюють і доповнюють дію один одного, та активно впливають на процес загоєння. 
    Гель «Пантенол з бодягою» має протизапальну  та ранозагоювальну властивості, відновлює регенерацію тканин на пошкоджених ділянках шкіри і покращує внутрішньотканинний обмін. Ефективний при  різноманітних ушкодженнях шкіри: подряпинах, саднах, опіках, дерматитах, герпесі,  трофічних виразках, сонячних опіках. 
    Пантенол (декспантенол) - похідне пантотенової кислоти. Пантотенова кислота - водорозчинний вітамін комплексу В, є складовою частиною коферменту А;  стимулює регенерацію шкіри, нормалізує клітинний метаболізм, покращує міцність колагенових волокон. Декспантенол сприяє енергетичному обміну речовин у клітинах шкіри і оптимальному збагаченню їх живильними речовинами; крім того, він, як і вітамін А, стимулює ділення клітин шкіри.
   Екстракт бодяги  володіє протизапальною і  протинабряковою діями. 
   Ромашка належить до найдавніших і найбільш популярних  лікарських рослин. Як засіб, що мав  заспокоювати  біль і судоми, її радив Гіппократ. Екстракт ромашки лікарської, який входить до складу гелю, насичений різноманітними вітамінами і мікроелементами, тому володіє протизапальною, антисептичною, деякою знеболюючою і в’яжучою  діями. Стимулює процеси регенерації і загоєння тканин (при виразках і променевих опіках) і пом'якшує шкіру. Застосовується як антисептичний засіб для лікування висипу вугрів, гнійників, фурункульозу, трофічних виразок, опіків.
    Прополіс  є одним з найсильніших природних антибіотиків,  що діє як потужний антисептик. У складі прополісу виявлено комплекс вітамінів і мінералів. Екстракт прополісу  має  антимікробні і знеболюючі властивості, стимулює загоєння ран та імунобіологічні процеси (підвищує вміст імуноглобулінів А і Е), відновлює шкірний покрив.
    Властивості гелю «Пантенол з бодягою»:
- надає протизапальну  і ранозагоювальну дії;
- відновлює регенерацію тканин на пошкоджених ділянках шкіри;
- має антисептичну і знеболюючу дії. 

    Гель рекомендовано застосовувати при різноманітних ушкодженнях шкіри: ранах, опіках, тріщинах, трофічних виразках, сонячних опіках тощо.
 
Спосіб застосування: обережно наносити гель тонким шаром на уражену ділянку шкіри  2-3 рази на день або у разі необхідності.
Після застосування гелю ретельно вимити руки. Уникати потрапляння гелю в очі та інші слизові оболонки.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів. При появі алергічних реакцій  припинити застосування і проконсультуватися з лікарем.
Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі від +5 до +20° С.

Термін придатності: 24 місяці від дати виготовлення.
 

Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров'я України

ТУ У 05.0-30192477-002-2002