Гель «Бодяга косметична»


Препарати 75 мл
Вартість 65 грн.
Гарантія 24мес.
Детальніше
Гель «Бодяга косметична»  виготовлений на основі природної сировини. Гель володіє активною розсмоктувальною та протинабряковою діями, активізує кровопостачання, розширює кровоносні судини, забезпечує оновлюючий та омолоджуючий вплив, сприяє ослабленню больових відчуттів при радикуліті, ревматизмі та артриті.
   Основа даного засобу – бодяга – природний засіб від синців і забитих місць. Гель також містить кінський каштан та арніку.
Бодяга (Spongilla lacustris) є представницею типу губок (Spongia) і належить до групи кремневих губок (Cornacuspongia, сім. Spongillidae). Традиційно використовувалася у вигляді меленого порошку губки, кремнезему, що містить голочки, які проникають у верхній шар епідермісу, викликаючи місцеве роздратування шкірних покривів, розширення підшкірних капілярів і більш глибоко залягаючих кровоносних судин. Це сприяє активізації поверхневого кровопостачання, ослабленню місцевого болю, забезпечує розсмоктування на уражених ділянках. При застосуванні гелю «Бодяга косметична» відбувається локальне звільнення біологічно активних речовин: аутакоїдів, кінінів, гістаміну, простагландинів, які сприяють загоєнню пошкоджених тканин, розсмоктуванню рубців і ущільнень, а також відновлює місцевий імунітет і захисні функції шкіри.
   Дія гелю заснована на механічному подразненні шкіри дрібними кремнієвими голочками, що викликають розширення судин, що сприяє активізації кровопостачання та забезпечує розсмоктуючи дію. 
   Екстракт кінського каштану підвищує тонус венозних судин, відновлює та поліпшує кровообіг на уражених ділянках, поліпшуючи доставку кисню та живлення тканин. Біологічна дія екстракту кінського каштану виражається в розширенні звужених артерій, прискоренні кровообігу, зниженні крихкості й проникності капілярів, підвищенні тонусу патологічно розширених вен, поліпшенні живлення тканин відповідних областей при недостатньому кровопостачанні й набряках.   
   Арніка допомагає при лікуванні ударів, синців.
   Косметичний ефект гелю «Бодяга косметична» виражається у швидкому позбавленні від синців, ударів, розтягнень, пігментних і застійних плям, вугрового висипу. Засіб сприяє швідкій регенерації тканини, зміцненню стінок кровоносних судин і капілярів, зменшенню набряків і розсмоктуванню гематом, володіє антисептичною і болезаспокійливою діями.
   Властивості гелю «Бодяга косметична»:
- володіє розсмоктувальною і капілярозмічнюючою діями;
- усуває пігментні та застійні плями;
- запобігає розвитку вугрового висипу, зменшуючи активність сальних залоз;
- надає бактерицидну і антисептичну дії;
- забезпечує глибоку очищуючу і оновлюючу дії;
- зміцнює захисні функції шкіри.
   Гель рекомендується при:
- синцях, набряках, гематомах, розтягуваннях;
- пігментних і застійних плямах;
- вугровому висипі, жирній шкірі;
- як відлущуючий засіб для омолодження шкіри.
 
Спосіб застосування:
1. Нанести гель тонким шаром на шкіру обличчя, залишити на 10-20 хвилин. Потім змити теплою водою. Не рекомендується виходити на вулицю після проведення процедури протягом 2-3 годин.
2. При синяках, забиттях на тілі  рекомендується наносити гель тонким шаром легкими круговими  рухами.  Через 20-30 хвилин змити залишки гелю теплою водою. 
Після застосування гелю ретельно вимити руки. Уникати потрапляння гелю в очі та інші слизові оболонки.Можливе тимчасове почервоніння шкіри.
Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів. Перш ніж використовувати гель для обличчя рекомендується нанести невелику кількість гелю на згин ліктя для тестування на чутливість до компонентів. Не наносити гель на пошкоджену шкіру обличчя.
Необхідно уникати потрапляння гелю на відкриті рани та слизові оболонки. При появі алергічних реакцій припинити застосування і проконсультуватися з лікарем.
Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не від +5 до +20ºС.
Термін придатності: 24 місяці від дати виготовлення.
 
Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров’я України
 
ТУ У 05.0-30192477-002-2002