Гель «Хондроітин з бодягою»


Препарати 75 мл
Вартість 70 грн.
Гарантія 24мес.
Детальніше
Гель поєднує два основих цілющих компонента, дія кожного з яких направлена на допомогу хрящовим і з'єднувальним тканинам.
Хондроітин - потужна природна речовина, яка здатна відновлювати хрящові і сполучні тканини, надає ефективну болезаспокійливу, протизапальну, протинабрякову дії, гальмує процес дегенерації та стимулює регенерацію пошкоджених хрящових поверхонь. Дія хондроітину спрямована на поліпшення роботи кістково-суглобової системи.
  Другий компонент гелю - бодяга. Бодяга (Spongilla lacustris), є представницею типу губок (Spongia) і належить до групи кремнієвих губок (Cornacuspongia, сем. Spongillidae). Традиційно використовувалася у вигляді меленого порошку губки, кремнезему, що містить голочки, які проникають у верхній шар епідермісу, викликаючи місцеве подразнення шкірних покривів, розширення підшкірних капілярів і більш глибоко залягаючих кровоносних судин. Це сприяє активізації поверхневого кровопостачання, ослабленню місцевого болю, забезпечує розсмоктування на уражених ділянках. При застосуванні бодяги відбувається локальне звільнення біологічно активних речовин: аутакоідов, Кенін, гістаміну, простагландинів, які сприяють загоєнню пошкоджених тканин, розсмоктуванню рубців і ущільнень, а також відновлює місцевий імунітет і захисні функції шкіри.
  Також гель містить розмарин, кінський каштан і екстракт бруньок сосни, які посилюють дію основних компонентів препарату.
  Кінський каштан звужує венозні судини, знижує проникність і крихкість капілярів, має виражену протинабрякову дію. Розмарин і екстракт бруньок сосни розширюють судини, впливають на нервові закінчення, що допомагає зняти відчуття напруги на уражених ділянках.
  Властивості гелю:
- уповільнює прогресування остеоартрозу, остеохондрозу;
- стимулює процеси відновлення суглобового хряща і запобігає подальше руйнування хрящової тканини;
- покращує змащення суглобів: нормалізує склад і вироблення внутрішньосуглобової рідини, покращує її змащувальні властивості;
- покращує рухливість і функції уражених суглобів;
- активізує кровообіг в області ураженого суглоба, покращує живлення суглобового хряща;
- виявляє помірну протизапальну дію.
   Рекомендується застосовувати при:
- остеоартрозі (артрозі);
- остеохондрозі хребта;
- радикуліті, ревматизмі, артриті;
- травмах суглобів у посттравматичний період;
- для попередження вікових та травматичних дегенеративно -дистрофічних захворювань суглобів.
 
Спосіб застосування:нанести тонким шаром на шкіру, втирати протягом 2-3 хвилин 2-3 рази на день. Після застосування гелю ретельно вимити руки. Уникати потрапляння гелю в очі та інші слизові оболонки. Для більшої ефективності гелю проблемну ділянку слід обв'язати бавовняною тканиною. Курс - 2 тижні.
 
Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів. Необхідно уникати потрапляння гелю на відкриті рани та слизові оболонки. При появі алергічних реакцій припинити застосування і проконсультуватися з лікарем.
 
Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 20° С.
Термін придатності - 24 місяці від дати виготовлення.
 
Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров’я  України

ТУ У 05.0-30192477-002-2002