Гель «Бодяга з екстрактом медичної п'явки»


Препарати 75 мл
Вартість 70 грн.
Гарантія 24мес.
Детальніше
Основа гелю « Бодяга з екстрактом медичної п'явки » - поєднання бодяги, п'явки і екстрактів кінського каштана і обліпихи. Ніжний гель створений спеціально для зміцнення стінок судин , усунення болю і важкості в ногах . Сприяє зникненню синців , пігментних і застійних плям.
   Гель надає профілактичну дію проти варикозного розширення вен і появи капілярної сітки. Гель знімає втому і важкість у ногах, надає болезаспокійливу, протизапальну, розсмоктуючу дії, знижує набряклість. Сприяє зміцненню кровоносних судин, підвищенню еластичності стінок капілярів, покращує мікроциркуляцію крові. Все це відбувається завдяки властивостям складових гелю:
   Екстракт медичної п'явки запобігає зростання внутрішньосудинних тромбів, сприяє їх розсмоктуванню і знижує в'язкість крові. Він містить гірудин, дестабілазний комплекс, бделіни, егліни, гіалуронідазу, антибактеріальні і знеболюючі речовини.
   Дестабілаза - фермент, що здійснює фібринолітичну активність.
   Гірудин - самий специфічний існуючий в природі інгібітор тромбіну, завдяки якому сповільнюється реакція активації тромбіном факторів згортання крові.
   Гіалуронідаза - фермент, що руйнує основну речовину сполучної тканини рубців.
   Бодяга ( Spongilla lacustris ) є представницею типу губок ( Spongia ) і належить до групи кремнієвих губок ( Cornacuspongia , сем. Spongillidae ) . Традиційно використовувалася у вигляді меленого порошку губки, кремнезему, що містить голочки, які проникають у верхній шар епідермісу, викликаючи місцеве подразнення шкірних покривів, розширення підшкірних капілярів і більш глибоко залягають кровоносних судин. Це сприяє активізації поверхневого кровопостачання, ослабленню місцевого болю, забезпечує розсмоктування на уражених ділянках . При застосуванні бодяги відбувається локальне звільнення біологічно активних речовин: аутакоїдів, кенинів, гістаміну, простагландинів, які сприяють загоєнню пошкоджених тканин, розсмоктуванню рубців і ущільнень, а також відновлює місцевий імунітет і захисні функції шкіри .
   Екстракт кінського каштана підвищує тонус венозних судин. Він містить катехіни, флавоноїди ( рутин, кверцетин ) та інші органічні сполуки. Дія екстракту кінського каштана пов'язано з наявністю в ньому флавонового глікозиду ескуліну і сапоніну есцина . Ескулін зменшує проникність капілярів, стимулює антитромбічну активність сироватки крові, збільшує вироблення антитромбіну в системі судин, посилює кровонаповнення вен, особливо якщо в них є патологічні зміни. Есцин - тритерпеновий глікозид, який володіє вираженою капіляропротекторною активністю і надає протизапальну дію. Есцин знижує в'язкість крові. Ці властивості використовуються для прискорення процесу відновлення функцій тканин ( зменшення набряклості , больових відчуттів) після травм ( окремо - спортивних), операцій, при флебітах, варикозному розширенні вен і деяких інших патологічних станах.
   Обліпиха містить більше ста необхідних людському організму речовин - вітамінів і мікроелементів. Вона містить ненасичені жирні кислоти, органічні кислоти, дубильні речовини, кумарини, флавоноїди, ефірні олії, значну кількість пігментів і каротину, вітаміни С, В1, В2, В6, Р, нікотинову та фолієву кислоти, каротин, мікроелементи (калій, кальцій і т . д.). Обліпиха володіє живильною, протизапальною, регенеративною, біостимулюючою діями. При її застосуванні пом'якшується шкіра, підвищується її пружність.
   Властивості гелю «Бодяга з екстрактом медичної п'явки» :
- підсилює приплив крові до клітин, відновлює їх харчування, дихання;
- підвищує тонус шкіри, стимулює процеси відновлення клітин, послаблює застійні явища;
- відновлює внутрішню поверхню уражених вен, покращує циркуляцію крові, перешкоджає тромбоутворення;
- знімає біль і спазм, сприяє утворенню нових капілярів, внаслідок чого розвантажується венозна система;
- підтримує міцність і еластичність судин, підвищує тонус венозних стінок і клапанів;
- знімає набряклість, біль і відчуття тяжкості в ногах.
  Гель рекомендується застосовувати при:
- синцях, пігментних і застійних плямах;
- набряках, ударах, розтягненнях зв'язок і спортивних травмах;
- болях, відчутті тяжкості в нижніх кінцівках, напрузі в литкових м'язах;
- судинних захворюваннях і порушення периферичного кровообігу;
- при хронічної венозної недостатності, тромбофлебіті.
     
Спосіб застосування: нанести тонким шаром на шкіру, втирати протягом 2-3 хвилин 2-3 рази на день. Після застосування гелю ретельно вимити руки. Уникати потрапляння гелю в очі та інші слизові оболонки. Для більшої ефективності гелю проблемну ділянку обв'язати вовняною тканиною. Курс 2-4 тижні.
Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів. Необхідно уникати потрапляння гелю на відкриті рани та слизові оболонки. При появі алергічних реакцій припинити застосування і проконсультуватися з лікарем.
Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі від +5 до +20 ° С.
Термін придатності: 24 місяці від дати виготовлення.
    
Сертифіковане Міністерством Здавоохраненія України

ТУ У 05.0-30192477-002-2002