Гель «Зміїна отрута з бодягою»


Препарати 75 мл
Вартість 65 грн.
Гарантія 24мес.
Детальніше
Основа гелю «Зміїна отрута з бодягою» - це поєднання бодяги, зміїної отрути, екстрактів живокосту і алое, масла лаванди. Гель має активним протизапальну, протинабрякову, знеболювальну дії . Ефективний засіб при різних хворобах суглобів і хребта. Має виражену зігріваючу дію, відновлює мікроциркуляцію крові, зменшує сольові відкладення. Особливо рекомендується при артритах і остеохондрозі . Активізує кровопостачання, розширює кровоносні судини, сприяє зменшенню больових відчуттів при радикуліті, ревматизмі. Ніжний гель створений спеціально для усунення болю і швидкого відновлення травмованих тканин, при ревматичних болях, невралгії, ішіасі, люмбаго, міозитах та ін. Заспокійливу і розслаблюючу дії роблять активні компоненти, які входять до складу гелю.
   Бодяга ( Spongilla lacustris ) є представницею типу губок ( Spongia ) і належить до групи кремнієвих губок ( Cornacuspongia, сім. Spongillidae ). Традиційно використовувалася у вигляді меленого порошку губки, кремнезему, що містить голочки, які проникають у верхній шар епідермісу, викликаючи місцеве подразнення шкірних покривів, розширення підшкірних капілярів і більш глибоко залягають кровоносних судин. Це сприяє активізації поверхневого кровопостачання, ослабленню місцевого болю, забезпечує розсмоктування на уражених ділянках . При застосуванні бодяги відбувається локальне звільнення біологічно активних речовин: аутакоїдів, Кенинів, гістаміну, простагландинів, які сприяють загоєнню пошкоджених тканин, розсмоктуванню рубців і ущільнень, а також відновлюють місцевий імунітет і захисні функції шкіри .
   Екстракт окопнику(живокосту), завдяки своїм властивостям, є корисним при запаленнях і болях у суглобах, захворюваннях хребта, а також при різних порушеннях функцій опорно - рухового апарату, при спортивних і побутових травмах . Живокіст надає ефективну болезаспокійливу, протизапальну і протинабрякову дії .
   Екстракт алое надає протизапальну і радіопротектну дії .
   Олія лаванди володіє болезаспокійливою, антисептичною діями, завдяки чому відбувається швидке відновлення тканин і клітинна регенерація .
 
Спосіб застосування: нанести гель тонким шаром на шкіру, втирати протягом 2-3 хвилин 2-3 рази на день. Після застосування гелю ретельно вимити руки. Уникати потрапляння гелю на відкриті рани , очі та інші слизові оболонки .
Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів . При появі алергічних реакцій припинити застосування і проконсультуватися з лікарем.
Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 20 ° С.
Термін придатності: 24 місяці від дати виготовлення.
 
Сертифіковано  Міністерством Охорони Здоров’я України
 
ТУ У 05.0-30192477-002-2002