АнтиПечія (капсули)


Препарати 20 шт.
Вартість 36 грн.
Гарантія 12мес.
Детальніше

Печія, відчуття переповненості шлунка і тяжкості «під грудьми », здуття живота , швидке насичення , а також біль у верхній частині живота , нудота , блювота , які пов'язані або не пов'язані з їжею , - все це диспепсичні розлади , до яких схильні 30-40 % населення нашої планети. Найбільш часті причини цих явищ - потрапляння кислого вмісту шлунку в стравохід ( рефлюкс- езофагіт) , виразка шлунка та дванадцятипалої кишки , а також захворювання жовчного міхура , для усунення яких застосовуються як лікарські , так і медикаментозні способи впливу на причини захворювання.
  У виникненні печії - однієї з найбільш частих проявів захворювань шлунка та стравоходу , має значення , перш за все , попадання вмісту шлунку в стравохід.
  Для усунення печії широко застосовують препарати , нейтралізуючий соляну кислоту шлункового соку.
  Одним з них є препарат АнтиПечія . Він забезпечує швидку і тривалу нейтралізацію зайвої соляної кислоти шлункового соку , завдяки чому має захисну дію на слизову оболонку шлунка.
  АнтиПечія нейтралізує вільну соляну кислоту в шлунку , що призводить до зменшення травної активності шлункового соку. Надає адсорбуючу і обволікаючу дії , зменшує вплив шкідливих факторів на слизову оболонку.
  АнтиПечія забезпечує тривалу місцеву нейтралізацію шлункового соку , який безперервно відділяється , і зменшує високий вміст у ньому соляної кислоти. Алюмінію гідроокис пригнічує секрецію пепсину , нейтралізує соляну кислоту , утворюючи хлорид алюмінію , який у лужному середовищі кишечника перетворюється на лужні солі алюмінію. Карбонат магнію і натрію також нейтралізує соляну кислоту , перетворюючись на хлорид магнію. Таким чином , відбувається протидія ефекту гідроокису алюмінію , який викликає запор. Пектин і таурин , що входять до складу препарату , беруть участь в утворенні мукоїдного , антипептичного захисного шару в стравоході , шлунку і кишечнику . Адсорбуючі властивості препарату дозволяють видаляти різноманітні мікроорганізми та шкідливі речовини (бактерії , віруси , екзогенні та ендогенні токсини , гази , що утворилися внаслідок патологічного бродіння ) в шлунково - кишковому тракті.
  Препарат утворює захисний шар , забезпечуючи рівномірний розподіл на слизовій оболонці шлунка активних речовин , і надає тривалу місцеву дію без подальшого утворення двоокису вуглецю , який в свою чергу є причиною метеоризму , відчуття тяжкості в області епігастрію і вторинного посилення секреції соляної кислоти.
  Рекомендується при:
- функціональних розладах кишечника , коліті ;
- дискомфорті і болях в епігастрії при погрішності в дієті , після вживання кави , нікотину , алкоголю.

  Також рекомендується приймати при симптомах , викликаних підвищеною кислотністю шлункового соку : печії , відчутті переповненості або тяжкості в епігастральній ділянці , метеоризмі , нудоті , кислій відрижці , а також симптомах , які виникають після погрішностей в дієті , прийомі лікарських засобів з дратівливою дією , зловживанні алкоголем , нікотином (внаслідок куріння) .
Спосіб вживання: дорослим приймати 1-3 капсули під час їжі. При необхідності прийом повторити через дві години. Перед застосуванням проконсультуватися з лікарем.
Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів ; захворювання нирок , період лактації. Не рекомендується дітям .
Не приймати людям , які перебувають у стані загострення виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки.
Не є лікарським засобом.
Зберігання : зберігати в сухому місці при температурі не вище 25 ° С.
Термін зберігання: 2 роки від дати виготовлення.
 
Сертифіковане Міністерством Охорони здоров'я України
 
ТУ У 15.8-30192477-003-2003