Детальніше |
Масло низки виготовляється за оригінальною технологією з трави череди. Свідчення. масло низки призначено для догляду за шкірою обличчя і тіла з метою масажу, харчування, пом'якшення, зволоження, зменшення лущення внаслідок прийняття сонячних ванн, а також для очищення шкіри і зняття макіяжу. Містить поліфенольні дубильні речовини, аскорбінову кислоту, флавоноїди, кумарини та мікроелементи - марганець, цинк, мідь, лактони та ін, сприяє поліпшенню обмінних процесів в клітинах шкіри. Має потужну протизапальну, антиалергенним і заспокійливу дію.
Використовується для догляду за шкірою при алергічної висипки, юнацьких вуграх, при псоріазі. Підходить для всіх типів шкіри, особливо для жирної і проблемної, регулює діяльність сальних залоз.
Застосовується для зняття туші з вій, одночасно маючи і зміцнюючи вії. Широко використовується для догляду за дитячою шкірою при діатезі і при висипки на тілі. Масло низки ефективно при випаданні волосся, себореї і лупи.
Методики застосування. Рекомендується використовувати в чистому вигляді або в суміші (1:10) з жирними оліями (жожоба, авокадо та ін) або в якості основи для розчинення ефірних масел. Збагачення косметичних засобів: 10-15% олії в креми, лосьйони та 5 - 10% - в шампуні і бальзами. Маски, аплікації: на ділянки шкіри 1-2 рази на день на 15-30 хв. накладають серветки, просочені чистим маслом або в поєднанні з ефірними маслами (на 10 г - 2-3 краплі ефірного масла).
Гаряча масляна маска: на бавовняну серветку, змочену в гарячій воді і віджату, завдати 20-25 мл олії, накласти на обличчя і шию на 20-30 хв, накривши зверху рушником (1-2 рази на місяць). При проблемній шкірі: на 1-2 ст. ложки олії / суміші додати по 1-2 краплі ефірних масел каяпута, ромашки блакитний, іланг-ілангу, сандалу. Змащувати уражені ділянки 3-4 рази на день або використовувати для масок та аплікацій. Для щоденного догляду за шкірою будь-якого типу: після гоління, прийняття водних процедур або сонячних ванн змащувати шкіру маслом / сумішшю, або додати до 1-2 ст. ложок по 1 краплі ефірних масел апельсина, лимона, рожевого дерева. При запаленій шкірі і вугрової висипки: до 1 чайної ложки олії низки додати 3 краплі герані, 3 краплі лаванди, 2 краплі пачулі, 1 краплю троянди, 1 краплю сандалу. Для масажу обличчя при жирній шкірі: до 1 ст. ложці олії низки / суміші (1:1) додати по 1-2 краплі ефірних масел іланг-ілангу, грейпфрута і бергамота.
Для розгладження зморшок: змішати з маслом жожоба (1:1) і, нагрів суміш до температури 37-38 C , протягом 1-2 хв. масажувати обличчя і шию. Для зняття макіяжу з очей і очищення шкіри обличчя: на змочену в теплій воді і віджатий ватний тампон завдати 2-3 краплі олії і обережно промокнути до повного очищення вій і шкіри повік і обличчя.
Для зміцнення волосся і при лупи: використовується в чистому вигляді або в суміші з маслом жожоба (1:1) або з додаванням на 1 столову ложку основи по 2-3 краплі ефірних масел імбиру і сосни або по 2 краплі евкаліпта, апельсина і кедра. |