Олія косметична "Абрикосова"


Препарати 30 мл
Вартість 50 грн.
Гарантія 12мес.
Детальніше

Абрикосову олію отримують методом холодного пресування насіння абрикоса.
Показання: абрикосова олія призначена для догляду за шкірою обличчя і тіла з метою масажу, живлення, пом`якшення, зволоження шкіри, зменшення лущення сухої шкіри внаслідок прийняття сонячних ванн, а також для зняття макіяжу.
Містить природні компоненти, оптимальне поєднання яких забезпечує м`який вплив на шкіру різних типів, підходить для будь-якого віку і зберігає Вашу красу в умовах будь-якого клімату.
Надає протизапальну, регенеруючу, тонізуючу, омолоджуючу дію, сприяє відновленню пружності та еластичності шкіри, особливо при целюліті. Використовується для догляду за чутливою шкірою, а також для щоденного догляду за шкірою змішаного типу, нормалізує роботу сальних залоз.
Ефективно при догляді за проблемною шкірою і при сухому дерматиті. Володіє високою біологічною активністю, уповільнює процеси старіння.
Застосовується для профілактики зморшок. Добре вбирається, глибоко проникаючи і живлячи шкіру до найглибших шарів, надає їй красивий колір.
Застосовується для догляду за шкірою вік. Корисно також для волосся і нігтів. Надає виражену позитивну дію при опіках і тріщинах на шкірі. Рекомендується як масажна олія для грудних дітей, особливо при попрілостях та дерматитах.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість.

Умови зберігання: відкриту тару зберігати в холодильнику. Не втрачає своїх якостей навіть при багаторічному зберіганні.

Об`єм: 30мл.

Термін зберігання: 24 міс.