Антицелюлітне мило для жінок "ЛАВАНДА"


Препарати 100 гр
Під замовлення 70 грн.
Гарантія 12мес.
Детальніше

Антицелюлітне мило Лаванда Болгарія. Виключне за своїми якостями мило, зроблене з чистих рослинних пальмових і кокосових масел, збагачене ексфолиирует частинками з квіток лаванди, гліцерином і спеціальним екстрактом кави з вираженим антицелюлітним ефектом. Очищає, пом'якшує і тонізує шкіру. Антицелюлітне мило для жінок ЛАВАНДА Виключне за своїми якостями мило, зроблене з чистих рослинних пальмових і кокосових масел.
Натуральна формула з 100% вмістом рослинних пальмових і кокосових масел, без консервантів. Містить ніжно ексфолиирует частинки сухих квіток лаванди з благотворним і релаксирующим ароматом. Мило збагачене маслом лаванди і гліцерином, підходить для делікатного і чутливої ​​шкіри. Натуральна формула без консервантів. Ніжні отшелушивающие частинки сухих квіток лаванди забезпечують видалення мертвих клітин і надають благотворний і розслабляючий аромат.
Антицелюлітне мило лаванда-це ексклюзивне мило з чистого рослинного пальмового та кокосового масла, збагаченого з абразивними частинками лаванди, гліцерином і спеціальним кавовим екстрактом, що має антицелюлітний ефект. Очищає, пом'якшує і тонізує кожу.Серія ЛавандаБолгарскій трава - Лаванда (Лавандула), відомий як пряно ароматична рослина, з давніх часів. Вона широко використовується в парфумерії і в народній медицині як видатне знеболююче, протиотрути і має здатність стимулювати процес регенерації пошкоджених тканин. Лаванда відбувається з середземноморського регіону. З розвитком парфумерної промисловості площа його обробітку є розширюється, включаючи в Balganskite країни і Чорного моря. Болгарська лаванда масло не поступається за якістю глобальної структури.Характерізуется міцний тонкий аромат, солодкий, фруктовий, квітковий, деревний і заспокійливий. Розслабляє і освіжає, врівноважує, заспокоює і стимулює і тіло, і дух. Аромат лаванди діє проти депресії і похмурих настроїв. Колекція "лаванда" - це абсолютно природне, ефективне зволоження шкіри і відновлює ефект.