Фіточай "При кишкових розладах і дисбактеріозах"


Препарати 20 пакетиків
Під замовлення 28 грн.
Гарантія 12мес.
Детальніше

Фіточай «При кишкових розладах і дисбактеріозах»

Фіточай «При кишкових розладах і дисбактеріозах» Вдале поєднання компонентів цього чаю дозволяє підвищити стійкість організму до факторів зовнішнього середовища і коригувати такий патологічний стан, як дисбактеріоз. Чай має у своєму складі природний антибіотик, антибактеріальний, адсорбційний ефект, нормалізація обмінних процесів в стінці кишечника, гіпоалергенні та протипротозойну дію, м'яка регуляція випорожнення кишечника.

Склад: ісландський мох, Банго, чебрець, звіробій, ромашка квіти, кора дуба, корінь лопуха, шавлія, сабельник трава і корінь, кріп, шипшина.

У народній медицині збір використовують при дисбактеріозі різного походження: в результаті захворювань організму і травного тракту тощо, після прийому ліків, в результаті стресу, при зміні кліматичних умов і характеру їжі, професійного міжсезонного, вікового дисбактеріозу, а також під час прийому хіміопрепаратів.

Запобіжні заходи: індивідуальна чутливість до компонентів. Дітям, вагітним і годуючим груддю, приймати в умовах рекомендацією лікаря.

Придбати та замовити фіточай «При кишкових розладах і дисбактеріозах» в Східниці та Трускавці можна в мережі "Зелена аптека Карпат"