Монастирська мазь "Живокіст"


Препарати 50 г
Під замовлення 80 грн.
Гарантія 12мес.
Детальніше

Монастирська Фітомазь "Живокост" 

Мазь живокіст відома ще з давнини завдяки своїм лікувальним властивостям для загоєння ран і як лікувальний засіб при переломах ... Для лікування розтягувань, при переломах і вивихах зазвичай використовують мазь живокосту. Живокост використовують при переломах для прискорення загоєння тканин після зняття гіпсу, терапевтичний ефект живокосту полягає в тому, що в ньому міститься алкалоїд алантоїн. Це засіб надає загоює ефект при переломах, знімає запалення, очищає кров, прискорює обмін речовин в пошкоджених тканинах, стимулює відновлення хрящової тканини, зрощення кісток, знищує віруси, а також загоює гнійні рани і абсцеси.
Склад: масляні екстракти кореня живокосту, папороті чоловічої, кореня лопуха, аїру, віск бджолиний, соєва олія.
Живокост (він же живокіст) містить протизапальні та біологічно активні речовини, а також вітамін Е. Зокрема, Фітомазь «Живокост» містить хондроїтин та ефірні масла. Зрозуміло, склад фітомазі живокосту включає ще й інші речовини - екстракти живокосту і бодяги, гідрохлорид глюкозаміну, пропіленгліколь та інші. Як правило, Фітомазь використовують для зовнішнього застосування (для розтирання). Застосовують живокіст мазь для швидкого загоєння ран різної складності, зміцнення м'язової маси, шкірного покриву і відновлення кісток.
Показання:
При радикуліті, поліартриті, подагрі, артрозах, ударах м'яких тканин, опіках, тріщинах в області п'ят, не загоюються трофічних виразках, артрит, переломи, розтягнення зв'язок, радикуліт, підшкірні гематоми, бородавки, дерматити.
Спосіб застосування:
Нанести мазь на проблемне місце, втерти масажними рухами, укутати, використовуючи натуральну тканину. На поверхню виразок накладати мазь серветкові методом двічі на день.
Протипоказання: не встановлені.
Умови зберігання: зберігати при температурі від + 5 ° С до + 25 ° С.
Термін зберігання:
2 роки.
Упаковка:
Банка 50 г.