КРЕМ-ГЕЛЬ ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА ПРОБЛЕМНОЮ ШКІРОЮ


Препарати 55 мл
Під замовлення 50 грн.
Гарантія 12мес.
Детальніше

КРЕМ-ГЕЛЬ ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА ПРОБЛЕМНОЮ ШКІРОЮ

КРЕМ-ГЕЛЬ ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА ПРОБЛЕМНОЮ ШКІРОЮ - натуральні рослинні компоненти та особлива форма аніонів срібла крем-гелю для догляду за проблемною шкірою прискорюють регенеративні процеси та живлять шкіру, мають виражену протигрибкову, антибактеріальну, противірусну, протизапальну та протиалергічну дію.

КРЕМ-ГЕЛЬ ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА ПРОБЛЕМНОЮ ШКІРОЮ рекомендується використовувати при запальних (у тому числі мікробного, грибкового, вірусного походження) та алергічних ураженнях шкірних покровів:

  • у випадках виникнення контактного дерматиту з метою зменшення проявів запалення та подразнення шкіри;
  • при шкірних проявах алергічного процесу;
  • у випадках виникнення себореї та сухості шкірних покровів, з метою зволоження та живлення біологічно активними речовинами природного походження;
  • може використовуватись у якості допоміжного засобу (протизапального, антисептичного, протиалергічного, зволожувального та живильного) по догляду за проблемною шкірою у осіб з такими захворюваннями як псоріаз, екзема, при вугревих висипаннях, грибковому ураженні шкіри, а також при порушенні пігментації шкіри.
  1. Срібло - потужний натуральний протимікробний засіб, який має здатність знешкоджувати понад 1000 видів шкідливих бактерій, вірусів та грибів. Вже більше 5000 років людство використовує срібло для лікування та профілактики захворювань.
  2. Екстракт чистотілу - чинить антибактеріальну, протизапальну, антигістамінну, знеболювальну дію. Знімає свербіж і робить комфортними відчуття шкіри при псоріазі, дерматиті, дерматозах. Прискорює загоєння ран і дрібних тріщин на шкірі.
  3. Екстракт календули - має протизапальну та бактерицидну дію, зволожує і тонізує шкіру, стимулює процес регенерації клітин. Знебарвлює ластовиння та пігментні плями (при цьому ластовиння блідне або й зникає зовсім).
  4. Екстракт евкаліпту - виявляє антисептичну, протизапальну, болезаспокійливу дію.
  5. Сік алое - ефективний при запальних захворюваннях шкіри, інфікованих ранах, опіках, нейродермітах, екземі.
Придбати та замовити КРЕМ-ГЕЛЬ ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА ПРОБЛЕМНОЮ ШКІРОЮ в Східниці та Трускавці можна в мережі "Зелена аптека Карпат"