Фітоконцентрат «АТЕРОСКЛЕРОТІКУМ»


Препарати Флакон 50 мл
Вартість 80 грн.
Гарантія 12мес.
Детальніше

Фітоконцентрат АТЕРОСКЛЕРОТІКУМ - це композиція лікарських рослин, розроблена для оздоровлення серцево - судинної системи, профілактики атеросклерозу. Компоненти фітоконцентрату сприяють зменшенню вмісту холестерину в крові, зміцненню та відновленню еластичності стінок артерій, нормалізують обмін речовин (вуглеводний і холестериновий).
Атеросклероз - одне з найактуальніших захворювань 20 століття. Воно входить до четвірки найбільш частих хвороб і причин смерті.
Атеросклероз - це хронічне захворювання, що характеризується ущільненням і втратою еластичності стінок артерій, звуженням їх просвіту за рахунок відкладення холестерину і утворення атеросклеротичних бляшок в просвіті судин, що призводить до порушення кровопостачання органів.
Атеросклеротична бляшка - це утворення у стінці кровоносних судин, складається з холестерину і може поступово ущільнюватися за рахунок відкладення в ній ще й солей кальцію. Зовні бляшка покрита фіброзною покришкою. Порушення цілісності даної покришки може спричинити скупчення тромбоцитів і освіти на бляшці кров'яного згустку (тромбу). Тромб, по-перше, ще більше звужує просвіт артерії, а по-друге, від нього може відірватися частина, яка, рухаючись далі по судині, застрягне в меншій за діаметром артерії і повністю перекриє доступ крові до того чи іншого органу (або його частини ), що може призвести до його загибелі. Подібна ситуація зустрічається при таких захворюваннях: інфаркт міокарда, інсульт, закупорка артерій кишечника, артерій ніг, інфаркт нирки та ін ... Більша частина летальних випадків у людей середнього віку викликана ускладненнями, що виникли в результаті атеросклерозу.
Причини атеросклерозу до кінця не вивчені, але точно відомі фактори, які сприяють розвитку даного захворювання:
- Гіперхолестеринемія (підвищення холестерину в крові);
- Артеріальна гіпертензія;
- Ожиріння, цукровий діабет, спадковість;
- Хронічні стреси, перенапруження нервової системи;
- Гіподинамія; куріння.
Залежно від того, який орган більше відчуває нестачу кисню і поживних речовин в результаті атеросклерозу, виділяють такі хвороби:
а) церебральний атеросклероз (атеросклероз судин головного мозку) - призводить до порушення мозкового кровообігу, інсульту;
б) коронаросклероз (атеросклероз артерій серця) - результатом є ішемічна хвороба серця, проявляється стискаючим болем у грудній клітці (стенокардія) і в свою чергу може стати причиною гострого інфаркту міокарда;
в) атеросклероз аорти - призводить до порушення кровопостачання печінки, нирок, кишечника;
г) атеросклероз судин нижніх кінцівок (іноді говорять облітеруючий атеросклероз) - порушується кровопостачання нижніх кінцівок, результатом чого може бути гангрена (омертвіння тканини ноги).
Склад:
Барвінок малий, горобина, звіробій звичайний, меліса лікарська, мати-й-мачуха звичайна, горіх волоський, собача кропива, хвощ польовий, чебрець звичайний.
- Барвінок малий - виявляє гіпотензивну і судинорозширювальну дії (головним чином на судини мозку, поліпшуючи їх кровопостачання), дає помірний седативний ефект.
- Горобина - використовують як вітамінний засіб і в лікуванні загального атеросклерозу, порушень кровообігу.
- Звіробій звичайний - в науковій медицині застосовують як в'яжучий і протизапальний засіб.
- Меліса лікарська - вживання меліси сприятливо позначається на діяльності серцево-судинної системи, позитивно впливає на обмін речовин (вуглеводний і холестериновий).
- Мати-й-мачуха звичайна - має венотонічное та антиагрегантну дії, що важливо при атеросклеротичному процесі.
- Горіх волоський - має в'яжучу, бактерицидну, протизапальну дію. Вживають при атеросклерозі, цукровому діабеті, порушенні обміну речовин.
- Собача кропива - має спазмолітичну, заспокійливу, гіпотензивну дії. Застосовують при ішемічній хворобі серця, порушення функції ЦНС.
- Хвощ польовий - містить близько 25% кремнієвої кислоти та інші корисні речовини, має протизапальну, сечогінну дії.
- Чебрець звичайний - виявляє антисептичну, анестезуючу та седативну дії.
Рекомендації:
Фітоконцентрат АТЕРОСКЛЕРОТІКУМ вживають для поліпшення діяльності серцево-судинної системи, нормалізації обміну речовин і вмісту холестерину:
при атеросклерозі (судин головного мозку, артерій серця, аорти, нирок, нижніх кінцівок ...), гіперхолестеринемії;
ішемічної хвороби серця, для поліпшення кровообігу, при появі «шумів" в голові, пов'язані з хронічною недостатністю мозкового кровообігу;
для зміцнення та відновлення еластичності стінок артерій.
Курс вживання:
по 20-30 крапель на одну столову ложку води за 30 хвилин до їди 3 рази в день. 1-місяць. 1-2 рази на рік.
Протипоказання:
Індивідуальна чутливість до компонентів.
Упаковка:
Флакон 50мл.