Фітоконцентрат «НЕВРИКУМ»


Препарати Флакон 50 мл
Вартість 80 грн.
Гарантія 12мес.
Детальніше

Фітоконцентрат НЕВРІКУМ - спеціально розроблена фітокомпозиція для нормалізації функціонування і зміцнення нервової системи, створення оптимальних дієтологічних умов для поліпшення кровообігу головного мозку, забезпечення його достатньою кількістю кисню і поживних речовин, а також для поліпшення пам'яті і працездатності, особливо у літніх людей.
Склад: гінкго білоба, півонія ухіліста, лавровишня, золототисячник, софора японська.
Гінкго білоба існує вже 270 млн років на Землі. Компоненти рослини знижують в'язкість крові і запобігають утворенню тромбів, розширюють просвіт артерій, покращують кровообіг мозку і постачання клітин киснем і живильними речовинами (що дуже важливо для роботи мозку, поліпшення пам'яті і здатності концентруватися).
Півонія ухіліста надає заспокійливу, спазмолітичну, протисудомну дію, підвищує опірність організму до гіпоксії.
Лавровишня використовується як заспокійливий, знеболюючий засіб, при безсонні.
Золототисячник (центурія) рекомендується застосовувати при мігрені, нервовому виснаженні, особам, з частими психічними та фізичними перевантаженнями.
Софора японська виявляє протизапальні, кровоспинні, судінозміцнювальні властивості. Застосовують для профілактики кровотеч, при інсультах, атеросклерозі, гіпертонічній хворобі, склеротичному переродженні стінок кровоносних судин.
Фітоконцентрат Неврікум рекомендується вживати:
- Особам, схильним до виникнення нейроциркуляторної дистонії, безсоння, при нервовому збудженні або виснаженні, стресових станах;
- З метою поліпшення кровообігу головного мозку, пам'яті, уваги, працездатності, особливо у літніх людей;
- Для профілактики крововиливів, зміцнення стінок судин;
- При надмірних психофізичних навантаженнях.
Спосіб вживання:
Дорослі приймають фітоконцентрати Неврікум по 20-30 крапель на одну столову ложку води за 30 хвилин до їди 3 рази в день.
Курс вживання:
4 тижні. При жовчнокам'яної хвороби, в залежності від розміру конкрементів, необхідно від одного до п'яти курсів.
Протипоказання:
Індивідуальна чутливість до компонентів.
Упаковка:
Флакон 50мл.