Фітоконцентрат «НЕФРИТІКУМ»


Препарати Флакон 50 мл
Вартість 80 грн.
Гарантія 12мес.
Детальніше

Фітоконцентрат НЕФРІТІКУМ - являє собою композицію лікарських рослин, створену для оздоровлення сечовидільної системи. Компоненти фітоконцентрату сприяють зменшенню запальних процесів в нирках і сечовому міхурі, покращують виведення піску, збільшують виділення сечі, запобігають утворенню каменів, прискорюють виведення шкідливих речовин з організму.
Рекомендації:
- Особам, схильним до запальних процесів в нирках і сечовому міхурі (пієлонефрит, цистит, уретрит), сечокам'яної хвороби;
- При подагрі (компоненти фітоконцентрата сприяють зниженню вмісту в організмі сечової кислоти і розчиненню її кристалів), нетриманні сечі, гіпертензії ниркового походження;
- З метою прискорення виведення шкідливих речовин з організму, зменшення проявів ендо- та екзотоксікозу.
Склад:
Ведмеже вушко (мучниця звичайна), береза ​​бородавчаста, мати-й-мачуха звичайна, хвощ польовий.
- Ведмеже вушко (мучниця звичайна). Складові рослини викликають антибактеріальну, протизапальну та сечогінну дію.
- Береза ​​бородавчаста. Нирки і листя мають фітонцидні властивості. У науковій медицині настоянки бруньок і листя берези використовують як сечогінний, протизапальний і седативну засіб при нирковій коліці, серцевих набряках, виділення білка з сечею, сечокислий діатез, а також при ревматизмі.
- Мати-й-мачуха звичайна має протизапальну і обволікальну дію. У науковій і народній медицині препарати мати-й-мачуха використовується при гострих і хронічних хворобах сечостатевих органів.
- Хвощ польовий містить до 17% мінеральних речовин, серед яких до 60% становить кремній, в тому числі і у вигляді водорозчинній кремнієвої кислоти, органічні кислоти, вітамін С (до 278 мг%), флавоноїди, дубильні речовини.
Спосіб вживання:
Дорослі приймають фітоконцентрати Нефрікум по 20-30 крапель на одну столову ложку води за 30 хв. до їди 3 рази в день.
Термін вживання: до 1 місяця.
Упаковка:
 Флакон 50мл.