Фітоконцентрат «ГАСТРИКУМ»


Препарати Флакон 50 мл
Вартість 80 грн.
Гарантія 12мес.
Детальніше

Фітоконцентрат "ГАСТРІКУМ" рекомендується вживати для нормалізації функції шлунково-кишкового тракту, особливо особам, які мають схильність до загострення хронічних гастритів, ентероколітах з порушенням секреторної -моторной діяльності, що супроводжуються печією, нудотою, відчуттям важкості, метеоризмом, атонією кишечника, нудить білків, жирів і вуглеводів.
Склад: оман, золототисячник, аїр, перстач прямостоячий, м'ята, календула, тисячеліснік.
Оману має протимікробну, протизапальну, жовчогінну та глистогінний дію, покращує травлення і обмін речовин. Застосовують при гастроентероколіті, метеоризмі, поганому травленні, глистной інвазії.
Золототисячник (центурія) стимулює секрецію залоз травного тракту, посилює жовчовиділення. Використовують при гастритах з підвищеною та зниженою секреторною діяльністю, атонії кишечника, диспепсії, що супроводжуються болем, важкістю, метеоризмом.
Аїр володіє антибактеріальними, фунгістатичні, протизапальними і знеболюючими властивостями. Визнаний науковою медициною як ефективний засіб при гастритах з підвищеною та зниженою кислотністю. Після його вживання зникає біль, нудота, печія, нормалізується кислотність шлункового соку.
Перстач прямостоячий (калган) виявляє значну бактерицидну, кровоспинну дію, згубно діє на патогенну групу гострих кишкових хвороб. Калган використовують при гастритах, виразковій хворобі шлунка і 12 -перстной кишки, виразковий коліт.
М'ята діє антисептичні, посилює перистальтику, сприяє обмеженню процесів бродіння в травному каналі, посиленню функції травних залоз. Використовують при атонії кишечника, гастриті, нудоті різного походження, кольках, метеоризмі, запальних процесах в ШКТ і порушенні ферментації, для поліпшення травлення.
Календула. У клінічних умовах встановлено, що екстракт календули знижує інтоксикацію, усуває явища диспепсії (нудота, відчуття тиску). Календула ефективна при гастриті, ентероколіті, виразковій хворобі.
Деревій має загальнозміцнюючі, протизапальними і спазмолітичними властивостями. Ефективний при гастриті, виразковій хворобі, ентероколіті нормалізує секреторно -моторние процеси, обмін речовин. Використовують також як протиглисний засіб.
Застосування:
Фітоконцентрат ГАСТРІКУМ сприяє:
- Зменшенню запальних процесів в шлунково-кишковому тракті;
- Поліпшенню функції травних залоз і обміну речовин;
- Нормалізації кислотності шлункового соку і секреторно-моторні процеси;
- Сприяють зменшенню процесів бродіння в травному каналі;
- Усунення явищ диспепсії (нудоти, тяжкості в шлунку, метеоризм).
Курс вживання:
Дорослі приймають фітоконцентрати Гастрікум по 20-30 крапель на одну столову ложку води за 30 хвилин до їди 3 рази в день.
Термін вживання:
до 1 місяця.
Протипоказання:
Індивідуальна чутливість до компонентів.
Упаковка:
Флакон 50мл.