Гіркота Лисенка ТМ (Оригінал)


Препарати 50 мл.
Вартість 280 грн.
Гарантія 12мес.
Детальніше

Основою здоров'я всього організму людини і імунітету є шлунково-кишковий тракт. Його поганий стан може викликати алергію, атеросклероз, головні болі, запори, надлишок або недолік ваги, коліти, міоми, погану всмоктуваність потрібних поживних речовин, поганий стан шкіри, проблеми з суглобами, холецистит, хронічні захворювання, екземи та багато інших захворювань.

Причини захворювань шлунково-кишкового тракту часто банальні: зростаючі з кожним роком екологічні проблеми; бурхливий темп сучасного життя; постійні стреси; відсутність режиму харчування, їжа з фастфудів, газована вода, смажене, алкоголь. Що ж робити? Невже не можна організувати профілактику та реабілітацію хвороб шлунково-кишкового тракту в сучасних умовах? Можливо, але лікарські препарати діють на організм жорстко і, хоча ефект настає швидко, при їх скасування клінічні симптоми часто повертаються. Біологічно активні добавки до їжі роблять на організм м'який і тривалий ефект, за цей час він встигає налаштуватися на рівновагу.

Пропонуємо унікальний препарат, що містить жовч домашньої птиці, зібраної вручну. ТУ У 10.1-2977114832-001: 2014.

Таємниця феномена природи полягає в тому, що кури, качки та гуси харчуються кормом з камінчиками, мушлями, піском, які є обов'язковим компонентом для поліпшення травлення, але на «виході» тверда структура повністю відсутня. Так, за один рік качка з'їдає 2,5 кг черепашки (це її власна вага), але рідкісні ферменти, які входять до складу жовчі, дозволяють розчинити камені будь-якого хімічного складу (урати, фосфати, оксалати) як цукор-рафінад в чаї або каву . Завдяки цим унікальним якостям жовчі птиці, на базі якої виготовлена дієтична добавка «Гіркота Лисенка», відбуваються аналогічні процеси розчинення каменів у людському організмі.

Тому «Гіркота Лисенка» рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело жовчних кислот, з метою поліпшення функціонального стану шлунково-кишкового тракту, печінки, підшлункової залози, жовчного міхура, пошані і нормалізації обміну речовин. Не є лікарським препаратом. Запитуйте в фіто-аптеках.