Фітовитяжка «Птозалік»


Препарати 35 мл
Вартість 175 грн.
Гарантія 12мес.
Детальніше

Фітовитяжка «Птозалік»

Засіб з лікарських рослин «Птозалік» зміцнює та нормалізує тонус м’язів і зв’язок жіночих статевих органів (матки і піхви).

Склад, г/100 мл (см3): листя кропиви дводомної – 0,5 г, трава грициків звичайних (пастушої сумка) – 0,5 г, трава материнки – 0,5 г, трава люцерни посівної – 0,5 г, трава фіалки триколірної – 0,5 г, кореневища і корені оману високого (девясилу) – 0,5 г, пагони (гілки) з листками омели білої – 0,5 г, трава золототисячника малого (центурії) – 0,5 г, корені перстачу білого (лапчатки білої) – 0,5 г, трава коронарії зозулячої -0,5 г, трава нечуйвітру волохатого (ястребинки волосистої) – 0,5 г, спирт етиловий ректифікований, вода підготована

Рекомендації до застосування

– Опущення матки, стінок піхви та інших сечостатевих органів

– Випадіння стінок піхви І і ІІ ступеня

– Загин шийки матки неорганічного походження

– Птози різного походження і локалізації

– Комплексне лікування аднекситів, ендометритів, фіброміоми матки.

Дозування та спосіб вживання:

Вживати: разова доза по 5 – 15 крапель, розвівши в 30 мл води кімнатної температури   2-3 рази на добу за 10-30 хв. до їжі або через 30-60 хв. після їжі. Дітям за призначенням лікаря рекомендована доза-(від 6 до 12 років по п’ять крапель). Лікар може коригувати термін вживання,дозу та частоту прийому. Термін лікування залежить від форми та стадії захворювання.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів продукту; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання зберігати в оригінальній упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.При зберіганні допускається наявність осаду. Утворення осаду не є псуванням засобу. Перед вживанням збовтувати.

Строк придатності: 12 місяці з дати виготовлення

Номер партії (серії) та строк придатності: дивись на етикетці.

Форма випуску: рідина у темних скляних флаконах ємністю 35 мл.